12M klassi heategevusnädal 13.02-17.02

12M klassi õpilased jätkavad traditsiooni ning koguvad ka sellel õppeaastal raha Läänemaa kodutute loomade varjupaiga aitamiseks. Eelmisel aastal saadi korjandustest üle 200 euro. Hiljuti varjupaika uuesti külastades said abituriendid teada, et raha läks kassiaedikute ehitamiseks ning tänu sellele saavad kiisud rahulikult õues mängida.

Nüüd soovib 12M klass uuesti varjupaika aidata, kuna seal plaanitakse rajada ka koeraaedikud, sest praegu puudub koertel võimalus talvel õues olla. Seega kavatsevad abituriendid selle idee toetamiseks teha korjandusi, müüa küpsetisi ning koguda ühiselamutest taarat.
Usume, et saame anda eeskuju noorematele õpilastele sarnaste ürituste korraldamiseks. Iga kooliüritus ei pea ilmtingimata olema playbox või stiilinädal ning samuti oleksime uhked, kui teised meie traditsiooni järgmisel õppeaastal jätkaksid.

Kui on soovijaid, siis on võimalus teha ka ülekanne Varjupaikade MTÜ kontole EE561010220068203017, selgitus: Läänemaa.
Rohkema informatsiooni saamiseks saate külastada ka Läänemaa kodutute loomade varjupaiga kodulehekülge www.varjupaik.ee/lnemaa-varjupaik.
12M