NG tüdrukud sõidavad Ukrainasse!

Jaanuaris ja veebruaris korraldati kokku kolm ÜRO minisimulatsiooni, milles osales umbes 90 õpilast. 7. veebruaril oli Noarootsi Gümnaasiumil au olla ühe ÜRO minisimulatsiooni võõrustajaks. Minisimulatsioonist võtsid osa Noarootsi Gümnaasiumi 8 õpilast (Maris Merelaid, Ingrit Roosileht, Anna Misnik, Anna-Maria Rõbina, Hanna-Stiina Talviste, Sven Tõnning, Annika Tamme ning Helena Enok), Pae Gümnaasiumi 4 õpilast ja Jüri Gümnaasiumi 10 õpilast, kellega tegelesid 6 korraldustiimi liiget. 20-l silmapaistvamal osalejal on võimalus kaetud kuludega sõita aprillis Ukrainas toimuvale 3-päevasele rahvusvahelisele ÜRO simulatsioonile ning seal on taaskord võimalus jääda silma ning pääseda USA’s toimuvale simulatsioonile.

Meie koolist pääses Ukrainasse edasi Anna-Maria Rõbina, Annika Tamme ja Maris Merelaid. Soovime neile palju õnne ja hoiame nüüd pöialt edasiseks eduks!

Varasemalt on meie gümnaasiumis hästi silma paistnud Sigrid Ojavee, kellel oli võimalus esindada Eestit USA’s aastal 2012. Ehk ajalugu kordub!