Discgolfi rajal

Teisipäeval, 25. septembril, käisid Noarootsi Gümnaasium 12. klassi õpilased Paliveres taldrikuid lennutamas. Bussist discgolfi raja kõrval välja astudes tervitas õpilasi külm ja kare sügisilm. Siiski väiksemat sorti võitluse peale, kes millise kettaga rajal uhkustada saab, tuli ka päike pilve tagant välja. Siinkohal tuleks ära märkida, et kettasõdq ei toimunud mitte lennustabiilsuselt parema taldriku, vaid hoopiski roosa värvi üle.
Pärast väikest instruktsiooni, kuidas ketas õhus paremaid trikke tegema saada, suundusid õpilased võitlusareenile.
Nii puuoksi kui ka seeni langes loogu.
Sõjast väljusid võitjana vaid tugevamad ehk Noarootsi Gümnaasiumi õpilased.
NB! Tähelepanu järgmise aasta kaheteistkümnendikud. Täna on see päev kui discgolfi rekordite latt on tõstetud ületamatult kõrgele! Siiski, ka ületamatu on ületatav! Edu!