Ettevõtlikkus Kooli

12. septembril toimus ettevõtlusõpetuse valikkursuse esimene tund ning seal kohtusid õpilased ettevõtja Jaanika Jelistratoviga (VITS Solutions OÜ), kes rääkis oma lugu, kuidas temast sai ettevõtja.

Kohtumine sai teoks tänu algatusele Minu Lugu, kes ettevõtlusnädala (07.-13.10.19) raames viib kokku Eesti tippjuhid ja koolinoored. Ettevõtjad külastavad koole, et ühe koolitunni jooksul rääkida oma lugu ja innustada noori ettevõtlikkusele.

Õpilaste arvamused:

• Mulle meeldis see, et rääkimas käis inimene, kes on ise ettevõtja, sest tal on päris kogemused, millest rääkida. Sain teada, et ettevõtjaks võib saada igaüks, kes seda soovib ja vahel ka need, kes ei soovi. Ma hakkasin mõtlema, et ka minust võib saada ettevõtja. See kohtumine oli kindlasti abiks, see inspireeris mind.
  • Ta oli väga tore naine. Rääkis hea valju häälega ning vägagi konkreetselt. Ei keerutanud asjade ümber, vaid rääkis nii kuidas asjad on. Huvitav oli teda kuulata ja nüüd on mul natuke parem väljavaade ettevõtlusest.
  • Minu jaoks oli sellest külalisest abi, sain teada rohkem ettevõtluse nö pahupoolest. Oli väga huvitav ja pani kindlasti uuesti üle mõtlema kas tegeleda edaspidi ettevõtlusega või mitte.
  • Mulle väga meeldis. Sai palju rohkem teada selle maailma kohta ja andis ka mõtteid oma tuleviku kohta.