Halloween

31. oktoobri õhtul täitsid väikest Pürksi küla kõige õudsamad olevused erinevatest maailma soppidest. 10.T klass oli neile lihtsalt korraldanud väikese kokku saamise. Kohale oli tulnud nii surnust üles ärganuid, luukeresid, Sigatüüka kooli õpilasi, neetud nunne, võlureid, saatanaid ning ka muid ägedaid tegelaskujusid. Pürkslaste lemmik atraktsiooniks osutus muidugi Halloweeni teemaline suupistete laud – näljased rahvamassid lausa keerlesid ümber laua, et maitsta veriseid kaneelirulle. Õhtu tegid lõbusaks veel erinevad seltskonnamängud, mis mõnedki pakkusid raskemaid väljakutseid. Täname 10T klassi, et nad on koolielu huvitavamaks teinud ning jääme huviga ootama järgnevaid teie poolt korraldatuid üritusi. Mainimata ei saa ka jätta toredat klassijuhatajat, kes üritusest osa võttis ning julgustas oma klassi moraalse tugisambana.

Pildid tegi Kerli Karita Nugis