Kontaktid
Noarootsi Gümnaasium
Pürksi küla,
Noarootsi vald,
Läänemaa 91 201,
Eesti Vabariik
e-post:kool@ng.edu.ee
Sekretär
Viktoria Mitman
Viktoria.Mitman@ng.edu.ee
47 41 217
Direktor
Laine Belovas
Laine.Belovas@ng.edu.ee
50 63 496
Majandusdirektor
Aivo Hirmo
Aivo.Hirmo@ng.edu.ee
50 96 190
Õppedirektor
Katrin Niin
Katrin.Niin@ng.edu.ee
59 196 644
Huvijuht
Kristina Kivi
Kristina.Kivi@ng.edu.ee
47 20 697
Õpetajad
e-postiaadressid
Raamatukogu
E-N 09:00-14:00
raamatukogu@ng.edu.ee
47 20 697

Järelevalvet teostavad 
Haridus- ja Teadusministeerium
Läänemaa Maavalitsus
Päästeamet
Terviseamet


Bussiajad

Reedesed väljumised:

Pürksist kell 14:15

  • Liinibuss nr 21  Pürksi – Haapsalu
  • Koolibuss  Pürksi – Keila – Tallinna Balti Jaam
  • Liinibuss nr 717  Pürksi – Risti – Tallinna bussijaam

Pühapäevased väljumised:

  • Haapsalust kell 19:10 (tasuline)  ja  21:00 (tasuta)
  • Tallinnast Balti Jaamast kell 18:10 koolibuss (tasuta)
    (sõidab Keila kaudu, peatudes kirikuplatsil ~ 18:40 ja raudteejaama viiva tn. nurgal ~ 18:45)
  • Tallinna bussijaamast (tasuline) kell 18:30 (Pärnu mnt)

 

 

Asukoht

Me asume Eesti läänerannikul samanimelise looduskauni poolsaare keskuses Pürksis, mis on Tallinnast umbes 100 km ja Haapsalust 35 km kaugusel. Üle Haapsalu lahe (talvel jäätee) on Haapsalust Noarootsi vaid paar kilomeetrit.


View Larger Map