Olümpiaadi tulemused

25. jaanuaril toimus inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 28 õpilast. Meie kooli 10. klassi parim oli Alice Juliette Uusna (õp Devin Black), 11. klassi parimad olid Maria Allkivi ja Tuuli Truumaa (õp Devin Black) ning 12. klassi parim Kaili Nurk (õp Devin Black).

31. jaanuaril toimus emakeele olümpiaadi piirkonnavoor. Meie kooli 10. klassi parim oli Karina Kaur (õp Tiit Kessel), kes saavutas II koha. 11. klassi parim oli Ilona Falk (õp Tiit Kessel), kes saavutas III koha.

06. veebruaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad, kus osales 20 õpilast. Meie kooli 10. klassi parim oli Kirill Grigorjev (õp Katrin Niin), kes saavutas II koha. 11. klassi parim oli Maria Allkivi (õp Katrin Niin), kes saavutas I koha.

09. veebruaril toimus kunsti olümpiaadi piirkonnavoor, kus parim oli Lisel Adelman 12. klassist (õp Alar Uus).

12. veebruaril toimus geograafia olümpiaadi piirkonnavoor. Meie kooli parim oli Iris Johanna Kreen 11. klassist (õp Kaie Karpa), kes saavutas gümnaasiumi üldarvestuses IV koha. 10. klassi parim oli Ingely Soovik (õp Kaie Karpa), kes saavutas gümnaasiumi üldarvestuses V koha.

Palju õnne!