Omavalitsus

NG ÕpilasEsindus – mis, milleks, kellele?

NG ÕE koosseis

Noarootsi Gümnaasiumimi õpilasesindus on õpilaste esindusorgan, mille ülesandeks on esindada õpilaste huve, elavndada koolielu, koguda ning jagada õpilastele vajalikku teavet.

Õpilasesindusse kuulub 13 liiget. Õpilasesindus juhindub oma tegevuses esinduse põhikirjast.

ÕE organiseerib klassivälist tegevust ning koostab ja kinnitab ürituste aastaplaani, millesse kuuluvad klasside poolt korraldatavad üritused. Aasta suursündmuseks on kevadel toimuv Ööpidu. Läbi ürituste korraldamise kogevad õpilasesinduses olevad õpilased organisatoorse ning juhtiva töö praktilisi külgi, mis tulevad edaspidises elus kasuks.

Noarootsi Gümnaasium kuulub Eesti Õpilasesinduste Liitu ja kuna NG on riigigümnaasium, siis käib ka tihe koostöö teiste riigigümnaasiumitega. Toimuvad kokkusaamised üle Eesti- luuakse sõprussuhteid ning jagatakse ideid, et koolielu oleks mitmekülgsem ning huvitavam.

Noarootsi Gümnaasiumi Õpilasesindusega saad ühendust võtta, kirjutades ngopilasesindus@gmail.com.