Loading images
Öökool

29. aprillil, öö enne traditsioonilist ööpidu, leidis esmakordselt aset öökool, mille idee autoriks oli 11A klass. Koolipäeva(ööd) alustati kell 22.30 laboritundidega. Osa sai võtta eelneva registreerimisega füüsika-, meedia-, kokkamis-, õudusjuttude- ning ajulaborist. Peale seda oli kõigil võimalus sööklas nautida kokkamislabori poolt valmistatud maitsvat quiche`i ning salatit. Kui kõhud täis, suunduti vaatama Psühhobussi teadusteatrit, mille käigus omandati uusi põnevaid psühholoogiaalaseid teadmisi läbi erinevate eksperimentide. Et ennast pärast südaööd veidi ergutada, filmiti kultuurimajas rahvusvahelise tantsupäeva puhul puhul üheskoos üles ka polkatantsimine. Kell 1.00 algas öises Pürksis aga orienteerumine, mille korraldajaks oli 11A klass. Öö lõpetati kell 2.00, sättides end mugavalt sisse kooli võimla põrandale, kus sai kuni kella 6ni hommikul magada Vilmar Schiffi poolt mängitud helikausside ja gongide saatel. Kuna üritus osutus igati õnnestunuks, loodame omaltpoolt, et sellest saab kooli igakevadine traditsioon.

11A klass