Õpilased
10 A Anita Arsti klass
10 E Ella Luntsi klass
11 I Inna Rosari klass
11 Ü Ülo Meeritsa klass
12 A Alar Uusi klass
12 V Viktoria Mitmani klass

10A

Klassijuhataja Anita Arst

Klassipilt

Õpilaste nimekiri:  

  1. Jolanta Jõerand
  2. Allar Jõulu
  3. Kärt Kalvet
  4. Anneli Kari
  5. Patrick-Jordan Kiudorv
  6. Aleksandra Klepikova
  7. Anna GreteKompus
  8. Alise Leetsaar
  9. Liis Leetsaar
  10. Kristo Lepik
  11. Uku Liivar
  12. Laura Lilleorg
  13. Kristjan Erik Loik
  14. Kristiin Luik
  15. Tuuliki Maal
  16. Sander Mellis
  17. Marleen Metsmaa
  18. Mariite Mitt
  19. Helerin Mursal
  20. Helle-Mari Ojasoo
  21. Sigrid Ojavee
  22. Kevin Parko
  23. Katariina Peksar
  24. Elina Pruel
  25. Marju Puk
  26. Anni Rahuvarm
  27. Cätlin Roosimäe
  28. Tiiu Saame
  29. Mari-Liis Schmidt
  30. Siim Taru
  31. Ester Tähe
  32. Kaia Viidik
  33. Vladislav Venediktov
  34. Doris Välis
  35. Linda Õisman

10E

Klassijuhataja Ella Lunts

Klassipilt

Õpilaste nimekiri: 

  1. Epp Piret Alt
  2. Anni Ammer
  3. Andra Annuka
  4. Marek Grencštein
  5. Fjodor Javorskihh
  6. Anna-Liisa Johanson
  7. Kenert Kaarma
  8. Kaia Kask
  9. Marii Kiisk
  10. Joonas Kongas
  11. Kelian Kuusküll
  12. Riigo Kärner
  13. Kaspar Leesme
  14. Laura Liivak
  15. Maido Lillipuu
  16. Katarin Luik
  17. Kristjan Niibon
  18. Kaisa Nurmsalu
  19. Kaidi Nuut
  20. Evelin Orgusaar
  21. Kinne-Riin Reest
  22. Dagmar Seera
  23. Ingrid Tamberg
  24. Daniel Toode
  25. Emma Trumm
  26. Ingrid Tõnisson
  27. Hannagret Vanatoa
  28. Juri Vassin

11I

Klassijuhataja Inna Rosar  

Klassipilt

Õpilaste nimekiri: 

  1. Uno Hämarsalu
  2. Marit Iila
  3. Lisette Jõgisalu
  4. Karet Kõverjalg
  5. Margus Lillemäe
  6. Doro Martis
  7. Teele Meister
  8. Merlyn Metssoon
  9. Elery Mitman
  10. Anu Greete Oder
  11. Addo Ojasalu
  12. Hannela Paat
  13. Villu Pilvar
  14. Hetti Helena Pähn
  15. Jaanika Rumjantseva
  16. Sigrid Sõrmus
  17. Timo Tart
  18. Rainer Taru
  19. Dagmar Toomingas
  20. Helen Turmann
  21. Anna Uretskaja
  22. Anni Uutma
  23. Kajana Vakker
  24. Helena Vassiljev
  25. Ksenia Võhma

11Ü

Klassijuhataja Ülo Meerits

Klassipilt

Õpilaste nimekiri:  

  1. Maarja-Liis Aron
  2. Gerda Eha
  3. Kelli Grebenjuk
  4. Karina Hertmann
  5. Lilian Hütti
  6. Sandra Ild
  7. Marge Koorep
  8. Eva Alexandra Kütt
  9. Eha Põhako
  10. Ingrid Pärn
  11. Alari Rebane
  12. Mairit Rehberg
  13. Iris Reinula
  14. Maksim Shilo
  15. Tiina Siitmaa
  16. Riina Skvortsova
  17. Rutt Soorsk
  18. Merle Tamme
  19. Sixten Tedremets
  20. Tuuli Tolmov
  21. Kelly Tõnnus
  22. Karolin Uulits

12A

Klassijuhataja Alar Uus

Klassipilt

Õpilaste nimekiri:

  1. Kairi Aadli
  2. Anni Ausmees
  3. Merlyn Eessaar
  4. Anna-Maria Epner
  5. Liisa Koemets
  6. Kristjan Kongas
  7. Kristi Kähär
  8. Mairit Laub
  9. Raina Liiva
  10. Getter Linter
  11. Haana Norma
  12. Jekaterina Novošilova
  13. Hendrik Pajula
  14. Kaur Rikka
  15. Annelise Seil
  16. Hendrik Sihver
  17. Miina Strom
  18. Jekaterina Zakilova
  19. Alan Uustal-Hok
  20. Mari Vallik

12V

Klassijuhataja Viktoria Mitman

Klassipilt

Õpilaste nimekiri:

  1. Karmen Aasanurm
  2. Valeria Borissenko
  3. Carolyn Engso
  4. Einar Ilves
  5. Ilona Jakimainen
  6. Karina Kazakova
  7. Elis Kiin
  8. Siret Kõrge
  9. Siim Lillemägi
  10. Liisa Luup
  11. Mait Maddisson
  12. Anni Niinep
  13. Mailis Polma
  14. Ragne Rande
  15. Gerda Rohi
  16. Svetlana Sergatsova
  17. Jaanus Tamberg
  18. Kristi Tombak
  19. Karl Uus