Loading images
Spordipäev

20. septembril toimus Noarootsi Gümnaasiumis spordipäev. Tervisesportlasi on läbi aegade peetud varajasteks ärkajateks, seega võis pea kõiki õpilasi juba üsna varasel hommikutunnil staadionil soojendusharjutusi tegemas näha. Lihased koormuseks valmis, asusid õpilased oma oskusi näitama. Mõõtu võeti mitmel alal, nende seas kuulitõukes, 100 meetri jooksus ja kaugushüppes. Individuaalalade tulemused kirjas, valmistusid õpilased klassidevaheliseks võistluseks. Siiski ei olnud tegemist päris tavaliste spordialadega, vaid rinda pisteti nii meeskondlikus suusatamises kui ka poomil püsima jäämises, kui vastane sind alla üritab tõugata (muruplatsi asemel maanduti matile). Kõigele huvitavale lisaks, tegid õpilased triatloni käigus otsa lahti ka sügissuplushooajal. Kõige sportlikum gümnasist oli Jaano Pilder ja kõige tublim meeskond oli 11. V klass.