Spordipäev

24. septermbril toimus Noarootsi Gümnaasiumis spordipäev. Teguderohket päeva alustati hommikul kell 9.00 ühise soojenduse ja direktori motiveeriva kõnega.
Esimene pool päevast möödus kergejõustiku aladel võisteldes, kus nii mõnigi uustulnuk üllatas vanu olijaid oma sportlike võimetega. Kuid kooli edukaim oli siiski kõige vanemast ja targemast klassist.
Peale lõunasööki istuti ühiselt koolibussi, et minna triatlonit vaatama ning kaasa tegema. Triatlon koosnes tõukeratta sõidust, jooksust ning ka pisikesest suplusest Österby sadamas. Edasi toimusid klassidevahelised võrkpalli matšid, tandemsuusatamine, köievedu ja paljud teised toredad võistlused.
Õhtu lõppes sporditeemalise mälumänguga.
Koos saadeti mööda lõbus ja tegus päev. Eriti kiidame õpetajaid, kes spordipäevast osa võtsid ja ka omad tulemused kirja said.

Tekst: Piia Marie Leesme 12V