Suusalaager Kurgjärvel

Valimiste ajal kõrguvad õhus küsimused, mis mõjutavad meie kõigi tulevikku. Näiteks, millise erakonna häälekasti oma paberilipik libistada või millise poliitiku nime peale e-keskkonnas klõpsata. Koolivaheaja esmaspäeval ja teisipäeval pidid aga Läänemaa Ühisgümnaasiumi ja Noarootsi Gümnaasiumi õpilased langetama veelgi raskema otsuse, kas Kuutsemäe laskumistel libiseda suuskadel või lumelaual? Häälteenamust sel korral siiski ei saavutatud ning nõlval särasid õpilased läbisegi mõlemal talispordivahendil. Samuti ei hoidnud ükski õpilane enese oskusi vaka all, seega sai näha nii piruette, lumme sukeldumist, lumesahka – ja moppi kui ka kaks jalga õhus, silmad kinni ja karjatus välja stiili. Kiirabi õnneks keegi ei vajanud, küll aga kasutati esmaabikarbist ära üks plaaster. See kõik toimus teisipäeval, kuid sellele eelnev päev ei jäänud adrenaliini poolest kübedki alla. Nimelt otsustasid noored ära proovida nii tuubisõidu kui ka talisupluse. Tuubirajal ületati kõvasti Eesti Vabariigi piirkiirust ning ka naeruhõiked kaikusid üle terve Kagu-Eesti, õnneks naabritelt kaebusi ei tulnud. Ekstreemustest veel vähe, hüppasid õpilased jääauku. Troopilisi kalu kahjuks ei nähtud, sest korralik sukeldumisvarustus oli koju ununenud, kuid selle korvasid kuum saun, ehedad emotsioonid ja eelkõige lõpuks saavutatud üksmeel hääletusel – kõik arvasid, et vesi oli külm.

Fotod: Kaili Leht