Töötajad

Ühispilt 2011/2012

Anita Arst huvijuht, eesti keel ja kirjandus anita.arst(ät)mail.ee
Maie Arro raamatupidaja maie(ät)ng.edu.ee
Jürgen Bach rootsi keel
Merike Bauman bioloogia merikebaum(ät)hot.ee
Laine Belovas direktor, psühholoogia laine(ät)ng.edu.ee
Devin Patrick Black inglise keel
devintartu(ät)hotmail.com
Olga Mazanova prantsuse keel mazanova(ät)hot.ee
Väino Ellik kasvataja
Anu Esko kokk
Kaja Friberg koka abi
Aivo Hirmo majandusdirektor aivo(ät)ng.edu.ee
Selma Holts ladina keel
Katrin Karm direktori asetäitja, matemaatika kati(ät)ng.edu.ee
Kaie Karpa geograafia ja usundiõpetus kaiekarpa(ät)hot.ee
Hilje Keller söökla juhataja
Imbi Kose ringijuht imbi.kose(ät)mail.ee
Ella Lunts ajalugu, ühiskonnaõpetus ella.lunts(ät)mail.ee
Karin Lükk-Raudsepp muusika karinlykk(ät)hot.ee
Ülo Meerits füüsika, matemaatika ylome(ät)hot.ee
Viktoria Mitman vene keel, sekretär vika(ät)ng.edu.ee
Ekaterina Mokhovikova inglise keel katjamok(ät)gmail.com
Urve Männik kasvataja
Inna Rosar rootsi keel inna.rosar(ät)yahoo.se
Ülle Rääli keemia ylleraali001(ät)gmail.com
Elna Rüdein kasvataja
Margus Laidmets bussijuht
Silver Schönberg kehaline kasvatus silveer(ät)hot.ee
Eve Torim kehaline kasvatus evetorim(ät)hot.ee
Ants Tulper majahoidja
Monika Undo eesti keel ja kirjandus undomoon(ät)hot.ee
Alar Uus kunstiajalugu alar(ät)ng.edu.ee
Heli Uus arvutiõp; raamatukoguhoidja uheli(ät)mail.com

Ühispilt 2011/2012