Tutipäev

Kuigi tutipäevast on üle nädala möödas, soovime siiski ühe lühikese ülevaate anda, kuidas meie kallid pingviinid viimase koolipäevaga hakkama said ja kuidas omalapsepõlve viimseid hetki tol neljapäevasel päeval enne suurt reedet üksteise seltsis mööda saatsid.

Hommikut alustati väikeste hüppamis-, venitus- ning joogaharjutustega kooli spordisaalis.
Siis jagati abituriendid klasside järgi gruppidesse ning lasti Pürksi peale lahti.
Käidi lasteaialastega mängimas, mänguväljakul turnimas, Ü-keldris joonistamas ja kirjutamas ning joosti ümber Vanadekodu kohvi täis tass käes. Samuti saadi kultuurimajas kõigile teada-tuntud lapsepõlve mänge mängida armsate ja naljakate lastelaulude saatel.
Vahepeal satuti ka poodi – jäätist, kommi ja kõrremahlu ostma ning enne tee ületamist hoiti üksteisel kõvasti käest kinni ja vaadati mõlemale poole teed, et ega autot ei tule.
Päev lõpetati 12ndike iseloomustuste kuulamise ning nende lapsepõlve piltide vaatamisega.
Ning siis sai pingviinide paraad läbi ja algas kojusõit.
Kellel algas siis sellega vaheaeg, kellel ärev eksamisessioon.

Edu järgnevatel eksamitel ning ilusat tulevikku Teile, meie kallid pingviinid! Pürksi jääb Teid igatsema ja avasüli tagasi ootama!

Carte Blanche

Abiturientide viimane koolipäev