Vilistlased

XXV lend 2017.a

Klassijuhataja Anita Arst, Kärt Lusmägi
Klassipilt
  1. Ana Bunazoi
  2. Ethel Eha
  3. Helen Erik
  4. Jennifer Ruth Heinsalu
  5. Raiko Sten Kaasik
  6. Jaanika Kaldoja
  7. Merit-Heliko Kask
  8. Kerti Klaos
  9. Markus Krist
  10. Grete Kärsna
  11. Kadri Laur
  12. Kai Markus
  13. Artur Melnikov
  14. Enely Melsas
  15. Aleksandr Mogilnõi
  16. Andrei Ossipov
  17. Hedi- Lis Põllu
  18. Ade Pärn
  19. Märt Reinboom
  20. Karl Sarap
  21. Laura Tammerand
  22. Raili Toonverk
  23. Kristi Viimne
  24. Maria-Niina Voznjuk
Klassijuhataja Miina Leemets
Klassipilt
  1. Jaan Aunapuu
  2. Reelika Hunt
  3. Nelli-Kai Kallas
  4. Emma Kask
  5. Nelli-Anett Klippberg
  6. Reena Kreintzberg
  7. Krista Krik
  8. Kärt Kullap
  9. Diana Lõhmus
  10. Maris Merelaid
  11. Agnes Nurgamaa
  12. Norbert-Osvald Nuter
  13. Triinu Oder
  14. Märt Remmik
  15. Egle Rännel
  16. Kaisa Marie Sipelgas
  17. Kadri Sulp
  18. Maia Treubladt
  19. Indrek Joosep Vaikre
  20. Elise Vainsalu
  21. Hendrik Valgemäe
  22. Helena Vikat
  23. Aleksandra Vitko

Üles

XXIV lend 2016.a

Klassijuhataja Ave Kokka
Klassipilt
  1. Erki Aas
  2. Doris Altmets
  3. Cärolyn Aromets
  4. Kristin Jurnas
  5. Heinrich Kaptein
  6. Silver Aaron Kask
  7. Dinara Khalilova
  8. Sille Kokarev
  9. Sandra Maria Leet
  10. Daniel Mets
  11. Raido Nirgi
  12. Hanna-Lisette Ots
  13. Sigrid Paesüld
  14. Lisette Raudsepp
  15. Gerda Reeder
  16. Anna-Liisa Skeber
  17. Chatrine Zahharov
  18. Saskia Tõugjas
Klassijuhataja Margus Maiste
Klassipilt
  1. Janar Aesma
  2. Elis Augasmägi
  3. Aaron Lee Baum
  4. Regina Gjardman
  5. Alice Karlson
  6. Henri-Kristian Kirsip
  7. Gerryn Melts
  8. Sander Nedostojev
  9. Dagmar Neemrand
  10. Sandra Päll
  11. Helena Ringo
  12. Keidi Roosimäe
  13. Karmely Sõrmus
  14. Elina Uusen
  15. Ervin Sven Vihman

Üles

XXIII lend 2015.a

Klassijuhataja Devin Black
Klassipilt
  1. Andrea Antonov
  2. Merilin Jõesaar
  3. Joosep Kiil
  4. Kairo Kivi – kuldmedal
  5. Hanna-Stiina Kivimäe
  6. Claudia Köster
  7. Aivar Külle – kuldmedal
  8. Hillary Luige
  9. Jete Luik – hõbemedal
  10. Kristina Muhu – kuldmedal
  11. Dolores Mäekivi
  12. Aini-Riin Nurmoja – hõbemedal
  13. Karl Marten Olema
  14. Eke Pernik
  15. Janika Pink
  16. Ellis Rootsmaa – hõbemedal
  17. Signe-Renate Saar
  18. Margit Salmu – kuldmedal
  19. Angelina Silk
  20. Kristin Sinisaar
  21. Sander Virki
  22. Karl-Rein Voodla – hõbemedal
  23. Johannes Võhma
Klassijuhataja Silver Schönberg
Klassipilt
  1. Margus Ader
  2. Marko Anger
  3. Birgit Brük
  4. Margit Grencštein – hõbemedal
  5. Toomas Joa
  6. Anna-Liisa Johanson
  7. Kertu Ojamäe – hõbemedal
  8. Mette-Liselle Palk
  9. Andres Pavljuk
  10. Marlen Pärtel – kuldmedal
  11. Viktor Rjabtšikov
  12. Birgit Roosileht – kuldmedal
  13. Robert Sesmin
  14. Riina Udovenko
  15. Liisi Uusküla
  16. Karin Vahar – hõbemedal
  17. Karla Vahar
  18. Hanna-Maria Vimm
  19. Hendrik Õunapuu

Üles

XXII lend 2014.a

Klassijuhataja Anita Arst
Klassipilt
  1. Jolanta Jõerand
  2. Allar Jõulu
  3. Kärt Kalvet – hõbemedal
  4. Anneli Kari
  5. Patrick-Jordan Kiudorv
  6. Aleksandra Klepikova
  7. Anna Grete Kompus
  8. Alise Leetsaar
  9. Liis Leetsaar
  10. Uku Liivar
  11. Laura Lilleorg
  12. Kristjan Erik Loik
  13. Tuuliki Maal
  14. Sander Mellis
  15. Marleen Metsmaa
  16. Mariite Mitt
  17. Helerin Mursal
  18. Helle-Mari Ojasoo
  19. Sigrid Ojavee
  20. Katariina Peksar – kuldmedal
  21. Elina Pruel
  22. Marju Puk – hõbemedal
  23. Anni Rahuvarm
  24. Cätlin Roosimäe
  25. Mari-Liis Schmidt
  26. Ester Tähe
  27. Vladislav Venediktov
  28. Kaia Viidik
  29. Doris Välis – hõbemedal
  30. Linda Õisman
Klassijuhatajad Ella Lunts, Monika Undo
Klassipilt
  1. Anni Ammer
  2. Andra Annuka
  3. Marek Grencštein – kuldmedal
  4. Fjodor Javorskihh
  5. Kenert Kaarma
  6. Kaisa Kask – hõbemedal
  7. Marii Kiisk
  8. Riigo Kärner – kuldmedal
  9. Kaspar Leesme
  10. Katarin Luik
  11. Kristiin Luik
  12. Kristjan Niibon
  13. Kaidi Nuut
  14. Evelin Orgusaar
  15. Kinne-Riin Reest
  16. Dagmar Seera – hõbemedal
  17. Ingrid Tamberg – kuldmedal
  18. Daniel Toode
  19. Emma Trumm
  20. Ingrid Tõnisson
  21. Maarjaliis Türk
  22. Hannagret Vanatoa
  23. Juri Vassin

Üles

XXI lend 2013.a

Klassijuhataja Inna Rosar
Klassipilt
  1. Marit Iila – kuldmedal
  2. Lisette Jõgisalu
  3. Karet Kõverjalg – kuldmedal
  4. Margus Lillemäe
  5. Doro Martis
  6. Teele Meister
  7. Merlyn Metssoon
  8. Elery Mitman
  9. Anu Greete Oder
  10. Addo Ojasalu
  11. Hetti Helena Pähn
  12. Jaanika Rumjantseva
  13. Sigrid Sõrmus
  14. Rainer Taru
  15. Dagmar Toomingas
  16. Helen Turmann
  17. Anna Uretskaja
  18. Anni Uutma
  19. Kajana Vakker
  20. Helena Vassiljev – kuldmedal
  21. Ksenia Võhma
Klassijuhataja Ülo Meerits
Klassipilt
  1. Maarja-Liis Aron
  2. Gerda Eha
  3. Kelli Grebenjuk
  4. Karina Hertmann
  5. Lilian Hütti
  6. Sandra Ild
  7. Marge Koorep
  8. Eva Alexandra Kütt
  9. Eha Põhako
  10. Ingrid Pärn
  11. Iris Reinula – kuldmedal
  12. Maksim Shilo
  13. Tiina Siitmaa
  14. Riina Skvortsova
  15. Rutt Soorsk
  16. Merle Tamme
  17. Sixten Tedremets
  18. Tuuli Tolmov
  19. Kelly Tõnnus
  20. Karolin Uulits

Üles

XX lend 2012.a

Klassijuhataja Alar Uus
Klassipilt
  1. Kairi Aadli
  2. Anni Ausmees
  3. Merlyn Eessaar
  4. Anna-Maria Epner
  5. Liisa Koemets
  6. Kristjan Kongas
  7. Kristi Kähär
  8. Mairit Laub
  9. Raina Liiva – kuldmedal
  10. Getter Linter
  11. Haana Norma
  12. Jekaterina Novošilova
  13. Hendrik Pajula
  14. Kaur Rikka
  15. Annelise Seil
  16. Hendrik Sihver
  17. Miina Strom – hõbemedal
  18. Jekaterina Zakilova
  19. Alan Uustal-Hok
  20. Mari Vallik
Klassijuhataja Viktoria Mitman
Klassipilt
  1. Karmen Aasanurm
  2. Valeria Borissenko
  3. Carolyn Engso
  4. Einar Ilves
  5. Ilona Jakimainen
  6. Karina Kazakova
  7. Elis Kiin
  8. Siret Kõrge
  9. Siim Lillemägi
  10. Liisa Luup
  11. Mait Maddisson
  12. Anni Niinep
  13. Mailis Polma
  14. Ragne Rande
  15. Gerda Rohi – hõbemedal
  16. Svetlana Sergatsova
  17. Jaanus Tamberg
  18. Kristi Tombak
  19. Karl Uus

Üles

XIX lend 2011.a.

E klass Klassipilt
Klassijuhataja Eve Torim
  1. Liina Aja
  2. Elen Anger
  3. Jana Bendel
  4. Sander Hallikas
  5. Liana Heinsaar
  6. Henri  Hirv
  7. Grislin Kaldoja
  8. Risto Kalm
  9. Evelyn Kasari – kuldmedal
  10. Kristjan Kokk
  11. Dora Lall
  12. Katre Lembe
  13. Epp Maarja Luik
  14. Nele Maaniit
  15. Doris Murss
  16. Artur Noorlind
  17. Marja  Noot
  18. Piia-Helin Oras – kuldmedal
  19. Veiko Oras
  20. Kalev Pagar
  21. Carol Piibur
  22. Jaanika Pärn
  23. Jaanika Rüdein
  24. Erik Hans Sepp
  25. Liis Toomsalu
  26. Maarja Tulit
  27. Argo Öövel
K klass Klassipilt 
Klassijuhataja Katrin Karm
  1. Agnes  Buschman
  2. Kaie Böning
  3. Kristjan Heinleht
  4. Margot Hiis
  5. Mihkel Kallaste
  6. Riin Kanepi
  7. Marju Kriisa
  8. Kreete Lüll – kuldmedal
  9. Helian Maivel
  10. Merilin Miggur
  11. Marite Oja
  12. Mari-Anne Oks
  13. Liisi Paas
  14. Eveli Permanson
  15. Kristiina Peterson
  16. Egne Pärn
  17. Karl-Erich Sammalpärg
  18. Doris Silm
  19. Annika Soomer
  20. Anna-Liisa Säkk
  21. Jette-Liis Tammaru
  22. Ursula Tell
  23. Reio Vaarmets
  24. Kristiina Valdman – kuldmedal
  25. Kevin Varjula

Üles

XVIII lend 2010.a

Klassijuhataja Inna Rosar
Klassipilt
  1. Anneliis Aavik – hõbemedal
  2. Maarit Helistvee
  3. Eva Kaljurand
  4. Kaie Kuuskmann
  5. Kristiine Kuutok
  6. Mariana Köster – hõbemedal
  7. Kaisa Laurimaa
  8. Mart Lehtmets
  9. Liina Luidalep
  10. Karoliine Mellis
  11. Kadri Mets
  12. Kristina Pannel
  13. Katiliina Pilder
  14. Anni Rebel
  15. Kristina Reinmets
  16. Merilin Roosmaa
  17. Mirjam Savioja – kuldmedal
  18. Anne-Mai Teder
  19. Lisanna Tillison
  20. Maria Tomson
  21. Mariliis Tsarents
  22. Mariann Tsarents
  23. Kadi-Ell Tähiste – hõbemedal
Klassijuhataja Ülo Meerits Klassipilt
  1. Julija Bolšakova – kuldmedal
  2. Jekaterina Bolšakova – hõbemedal
  3. Siim Freiberg
  4. Kärt Johanson
  5. Merit Kalavus
  6. Kaja Kaljurand
  7. Koidu Kannela
  8. Kristina Kivi
  9. Hedi Krönström
  10. Mae Kruusing
  11. Jarko Laas
  12. Roberta Melts – kuldmedal
  13. Taali Morel
  14. Matteus Mägi
  15. Jarno Pink
  16. Kertu Pääbo
  17. Gerta Rosar
  18. Helis Sternfeld
  19. Silja Vanaisak
  20. Rain Viitamees

Üles

XVII lend 2009.a

A klass Pilt
Klassijuhataja Alar Uus
  1. Gerli Aavik
  2. Maris Born
  3. Ly Haiba
  4. Piret Kari
  5. Martin Krull
  6. Maria Laanejärv
  7. Marjaliisa Maripuu
  8. Liis Mägi – hõbemedal
  9. Silver Naruski
  10. Oliver Niils
  11. Andres Niroda
  12. Toomas Nurk
  13. Piret Närep – hõbemedal
  14. Mikk Prantsen
  15. Hendrik-Kristjan Sikk
  16. Gert Švaiko
  17. Tiina Veskioja – kuldmedal
  18. Toomas Vihermäe
V  klass Pilt
Klassijuhataja Viktoria Mitman
  1. Ahti Arumetsa
  2. Kristiina Gjardman
  3. Ann Juuse
  4. Kaisa Kahju
  5. Merlin Laanemäe
  6. Liisa Pajula
  7. Kaspar Pello
  8. Piia Pärnaste
  9. Liina Rajaveer – hõbemedal
  10. Ruth Reinup
  11. Mihkel Roosileht
  12. Liis Samon
  13. Anastasia Šilo
  14. Ilmar Tammisto – hõbemedal
  15. Silvia Timmermann
  16. Kersti Vait
  17. Aet Viisitamm
  18. Mari Krõõt Volar

Üles

XVI lend 2008.a

D klass Pilt
Klassijuhataja Devin Patric Black
  1. Liisi Ansip
  2. Kadri Aunpu
  3. Maire Iro
  4. Liisa Kaha
  5. Katrina Kivi
  6. Avo Koppas
  7. Ingrid Leas
  8. Renata Muru – hõbemedal
  9. Ivan Niroda
  10. Karin Saimre
  11. Alina Samusseva – hõbemedal
  12. Karin Taalik – kuldmedal
  13. Taavi Tart
  14. Ilona Tell – hõbemedal
  15. Laur Uusberg
  16. Signe Vahi
  17. Viivika Viickberg
  18. Ingmar Viires
M klass Pilt
Klassijuhataja Monika Undo
  1. Maarja Aarlaid – kuldmedal
  2. Katrin Ahven – hõbemedal
  3. Riinu Anslan
  4. Marleen Denisov
  5. Liis Kokk
  6. Teele Laurend
  7. Karel-Iko Leet
  8. Lea Loodi
  9. Olli Neiman
  10. Katrin Nõgu
  11. Kerli Paartalu
  12. Miina Palm
  13. Reine Pihlak
  14. Mirjam Rausberg
  15. Johanna Sepp
  16. Liis Sildnik
  17. Kristina Süvari
  18. Ekaterina Zenevich
  19. Anna-Liisa Täht
  20. Ojari Vonk

Üles


XV lend 2007.a

K klass Pilt
Klassijuhataja Kaie Karpa
  1. Neily Eerma
  2. Annemari Juhe
  3. Evely Kahju
  4. Katre Karu
  5. Kaisa Kislar
  6. Kaisa Kuris
  7. Piia-Liis Kärvet
  8. Mirja Lõžina
  9. Kristiina Mäe – kuldmedal
  10. Tiina Mändla
  11. Veronika Niinesalu
  12. Lauri Otsa
  13. Mari Pihl
  14. Reelika Pillai
  15. Maarja-Liisa Pilvik – kuldmedal
  16. Krisli Roosvald
  17. Siret Saava
  18. Karin Taalik
  19. Terje Talve – hõbemedal
  20. Kätlin Vait
  21. Andro Urb
Ü klass Pilt
Klassijuhataja Ülo Meerits
  1. Anti Aak
  2. Karl Hallik
  3. Jarkko Hartikhainen
  4. Laura Hein
  5. Helen Heinmäe – hõbemedal
  6. Kadi Kaljula
  7. Merike Kiis
  8. Argo Klopman
  9. Krõõt Kroonmäe
  10. Keidi Kärner – hõbemedal
  11. Kadi Lepmets
  12. Karin Lumiste
  13. Merle Lust – hõbemedal
  14. Monika Lust – hõbemedal
  15. Johannes Mengel
  16. Maarja-Eeva Mändmets – hõbemedal
  17. Rain Nappir
  18. Marju Neemrand
  19. Annika Onton
  20. Kaupo Pilder
  21. Olga Pindre
  22. Karel Pukk
  23. Liis Pärnla – hõbemedal
  24. Maiu Püüa
  25. Gerli Rohi – hõbemedal
  26. Argo Roos
  27. Katre Sillakivi
  28. Triin Tart – hõbemedal
  29. Tõnis Taru
  30. Terje Tikka
  31. Piret Ulm
  32. Maila Vaher
  33. Maarja Vaikre
  34. Kati Vaikre
  35. Martin Öövel

Üles


XIV lend 2006.a

A klass Pilt
Klassijuhataja Alar Uus
  1. Jelizaveta Dulberg
  2. Martin Eek – hõbemedal
  3. Kadri Esko
  4. Olga Hvorõhh – hõbemedal
  5. Pille Insler – hõbemedal
  6. Kaisa-Maarja Jagula – hõbemedal
  7. Leelo Kaio
  8. Kristina Kiivramees
  9. Marit Kiivramees
  10. Kelli Kuuskmann
  11. Reelika Laanemets
  12. Liina Leiger
  13. Leila Lille
  14. Pirko Lipp
  15. Kaia Luik
  16. Kairi Mõis
  17. Markus-Eerik Mändmets
  18. Birgit Neiman
  19. Elvia Niils
  20. Siiri Piirisaar
  21. Robert Provorov
  22. Heigo Salimaa
  23. Diana Tooming
  24. Martin Tulit
  25. Kädi Vaikre
M klass Pilt
Klassijuhataja Mall Ungert
  1. Merilin Aul
  2. Anke Ellik
  3. Eylin Holm
  4. Priit Ivanov
  5. Birgit Joandi
  6. Käthlin Kirpu
  7. Kerli Koorep
  8. Meeli Kuul
  9. Julia Kähar
  10. Andres Köörna
  11. Alvar Lai
  12. Mariliis Lazarev
  13. Sandra Liivo
  14. Elo Luik
  15. Kärt Luik
  16. Rait Mammuspuu
  17. Veera Muhina – kuldmedal
  18. Keidi Männik
  19. Aleksander Podgornov
  20. Siret Salm – kuldmedal
  21. Getter Tiirik
  22. Helen Vaht
  23. Kadi Viitak
  24. Anette Villberg
  25. Heidi Öövel

Üles

XIII lend 2005.a

I klass
Klassijuhataja Inna Rosar
  1. Liilia Aunapuu
  2. Kadi Ink
  3. Erkki Kask – kuldmedal
  4. Karita Kivi – kuldmedal
  5. Maarja Langinen
  6. Tanel Lips
  7. Merily Loderaud
  8. Marko Mets
  9. Monika Naudi
  10. Veronika Orlova
  11. Anne Pokkinen – kuldmedal
  12. Triin Radala
  13. Kersti Soomuste
  14. Ilaria Šahnenko – hõbemedal
  15. Helena Toompalu
  16. Carolyn Torger
  17. Rain Pelapson
M klass
Klassijuhataja Monika Undo
  1. Anne Ambermann
  2. Mariana Andrejeva
  3. Jaanika Elgula
  4. Eve Ilves
  5. Hristina Kork
  6. Meeli Kõiv
  7. Igor Lobanov
  8. Kristiina Mjazina
  9. Mari Pahk
  10. Kerstin Pajuste
  11. Annika Paal
  12. Liis Pallas
  13. Kristi Parro
  14. Ingrid Pirk – hõbemedal
  15. Elina Randoja
  16. Kadri Roosimägi
  17. Katrin Rosin
  18. Liisa Sahk
  19. Hergo Tasuja
  20. Heili Tilga – hõbemedal
  21. Erle Tilk
  22. Maigi Tropp
  23. Liisi Träder – hõbemedal
  24. Peeter Valk
  25. Gea Valner – kuldmedal
  26. Aile Vähesoo

Üles

XII lend 2004.a

E klass
Klassijuhataja Eve Torim
  1. Janeli Arjasepp
  2. Kadri Heinla
  3. Alari Ispravnõi
  4. Merle Jaaku
  5. Elar Järvet
  6. Ketlin Kalm
  7. Antonina Kostina – hõbemedal
  8. Tatjana Kraft
  9. Sander Laanemaa
  10. Kätrin Maidla
  11. Rita Mets – hõbemedal
  12. Mirel Kose
  13. Karen Männimägi
  14. Siim Nettan
  15. Riin Noot – hõbemedal
  16. Kati Nopri – kuldmedal
  17. Kadi Paiste
  18. Birgit Paur
  19. Merit Pikhof
  20. Kadri Reinap
  21. Aigar Romanovski
  22. Sille Rünne
  23. Janter Saar
  24. Eret Tomband – hõbemedal
  25. Killu Vantsi – kuldmedal
  26. Ly Velviste
K klass
Klassijuhataja Kaie Karpa
  1. Kaia Ansip
  2. Maria Belovas – kuldmedal
  3. Anna Botšrova
  4. Ann Elgula
  5. Tiina Haav
  6. Heidi Hanso – hõbemedal
  7. Kadri Kamm
  8. Kairit Karu
  9. Kerli Klaus – hõbemedal
  10. Nele Kullerkupp
  11. Helen Kuuseoja
  12. Kirke Laht
  13. Karin Miido
  14. Merli Männamaa
  15. Heleri Parkala
  16. Teele Roosimägi
  17. Kärt Saadoja
  18. Shirley Salm
  19. Anu Sarjas
  20. Jane Seiman
  21. Janela Tähepõld – kuldmedal
  22. Kristiina Õis

Üles

XI lend 2003.a

A klass 12. klassi pilt,
Klassijuhataja Alar Uus
  1. Sirli Ellermäe
  2. Elli Jalakas
  3. Oliver Joandi
  4. Kristin Kalmu
  5. Gerli Karm – hõbemedal
  6. Kaja Karlson
  7. Kristiina Kask
  8. Kerli Kaur
  9. Kristi Kuuskman
  10. Merit Milistver
  11. Riina Pillai
  12. Püü Polma
  13. Rutt Reemann
  14. Hestia Rindla
  15. Maarja Seinas – hõbemedal
  16. Mats Toots
  17. Elerin Urbalu
  18. Villu Vaikre
  19. Kaidi Västrik
  20. Kaira Västrik
  21. Merje Äri
  22. Liis Õunapuu – kuldmedal
H klass 12. klassi pilt
Klassijuhataja Helena Järviste
  1. Kristi Falkenberg
  2. Marje Koiksaar – hõbemedal
  3. Ruth Laanemets
  4. Kerli Lambing
  5. Helena Lasner
  6. Brita Melts – kuldmedal
  7. Nele Mets – hõbemedal
  8. Triin Mets – hõbemedal
  9. Kadri Milistver
  10. Marilin Mones
  11. Sirle Oder
  12. Siiri Preide
  13. Kristine Põldver – kuldmedal
  14. Inge Rohukots
  15. Katri Sanina
  16. Helena Sepman – kuldmedal
  17. Gert Soomuste
  18. Kristi Strik
  19. Kairi Tori
  20. Martin Torim
  21. Janne Vaikre

Lõpupilt

Üles

X lend 2002.a

K klass pilt,
Klassijuhataja Ksenia Burmakina
  1. Tuuli Aug
  2. Egne Arro
  3. Kadri Hinno
  4. Ahti Jalak
  5. Jaanika Juhkam
  6. Pille Jõeleht
  7. Ivo Kiviorg
  8. Ivi Kuul
  9. Agni Lass
  10. Taivo Liiv
  11. Harri Moritz
  12. Triin Müür
  13. Lauri Pelapson
  14. Lily Pella
  15. Kerli Pool
  16. Siiri Priks
  17. Liis Päivil
  18. Anna- Maarja Roosna
  19. Merle Samuel
  20. Tiina Sildvee
  21. Anti Soo
  22. Marko-Tapio Viljanen
H klass pilt
Klassijuhataja Mall Ungert
  1. Monika Engman
  2. Liisa Heinapuu
  3. Jarko Jaadla
  4. Birgit Kask
  5. Maris Koppelmaa
  6. Raili Kääramees
  7. Kadri Markus
  8. Kristiina Nau
  9. Käthlin Mikiver
  10. Vallo Mulk
  11. Birgit Nurme – hõbemedal
  12. Kalle Oruaas
  13. Madis Otsa
  14. Siret Pihlik – hõbemedal
  15. Priit Reinpõld
  16. Reelika Roosimäri
  17. Liina Siniveer
  18. Kadrin Toonekurg – kuldmedal
  19. Mart Ulm
  20. Keijo Ventsel

Üles

IX lend 2001.a

A- klass 12. klassi pilt
Klassijuhataja Kristi Mikiver
  1. Henri-Martin Aavik
  2. Kaidi Arro – hõbemedal
  3. Angela Greenfeldt – hõbemedal
  4. Marilys Hämarmets
  5. Veronika Kallas
  6. Taavi Kivimäe
  7. Maarika Kroon – hõbemedal
  8. Rein Leppenit
  9. Erki Markson
  10. Merili Markson
  11. Triin Padumäe – hõbemedal
  12. Merily Pihlamägi
  13. Kristina Piilik
  14. Triin Reemann
  15. Hendrik Roosna
  16. Riin Rumask
  17. Ivar Sammal
  18. Olga Sumbajeva – hõbemedal
  19. Jüri Valk
  20. Kudrun Vungi
  21. Ott Värimäe
B- klass 12. klassi pilt
Klassijuhataja Kulla Erkmann
  1. Eike Ellik
  2. Aet Jagula – hõbemedal
  3. Tanel Kahn
  4. Külli Kuusik
  5. Margus Kuuskman
  6. Rauno Leibak
  7. Berit Melts
  8. Angela Märk
  9. Reelika Niklas
  10. Eva Nõmm
  11. Oliver Pets
  12. Kätlin Pilvar
  13. Tuuli Reiman
  14. Anne Roovere – kuldmedal
  15. Mari-Liis Rosin – hõbemedal
  16. Maia Sule – kuldmedal
  17. Tiina Tell

VIII lend 2000.a

A- klass 12. klassi pilt
Klassijuhataja Alar Uus
  1. Siiri Grabbi
  2. Jaana Jeedas
  3. Risto Jõgisoo
  4. Ines Kinks
  5. Kaili Kuulmata
  6. Kristel Kääramees – hõbemedal
  7. Ruth Leetmaa
  8. Annika Lies
  9. Martin Mets
  10. Leenu Männik
  11. Maarit Nõmm
  12. Olivia Olkkonen – hõbemedal
  13. Helen Pihlak
  14. Laura Roop
  15. Heivi Roosimaa
  16. Karin Siimenson
  17. Ege Streng
  18. Triin Tulvik
  19. Maria Vöörman
I- klass 12. klassi pilt
Klassijuhataja Ivar Otsa
  1. Kadri Amberman
  2. Ingrid Arge
  3. Romet Koser
  4. Viktoria Kutstova
  5. Koit Kütt
  6. Kati Mitt
  7. Kadri Pihlik
  8. Hannes Prits
  9. Priit Pärnapuu
  10. Mario Reinu
  11. Kadri Riisik
  12. Regina Rohula – hõbemedal
  13. Kristina Samra
  14. Tauno Sööl
  15. Birgid Tropp
  16. Kaire Villmäe
  17. Helen Virunurm – hõbemedal
  18. Siim Õunap

Üles

VII lend 1999.a

A- klass 10. klassi pilt
Klassijuhataja Arma Otti
  1. Anneli Averin – hõbemedal
  2. Natalja Dubbelman – hõbemedal
  3. Ereli Järv
  4. Marju Kast
  5. Arko Kidra
  6. Ivika Lepik – hõbemedal
  7. Madis Linnamägi
  8. Kalju Mõis
  9. Marek Mäemurd
  10. Mariane Mägi
  11. Merli Novikov – hõbemedal
  12. Marin Nurgamaa – hõbemedal
  13. Triin Oppi – kuldmedal
  14. Karin Reimus
  15. Indrek Siren
H- klass 10. klassi pilt
Klaasijuhataja Ivar Rüütli (10.kl.)
Pauliina Mantsinen (11.kl.)
Helena Kaikkonen (12.kl.)
  1. Annika Ajandi – hõbemedal
  2. Andry Arro
  3. Ann Erik – hõbemedal
  4. Kai Jürs – hõbemedal
  5. Merili Ilves – hõbemedal
  6. Ulrika Kalm
  7. Alvar Kanepi
  8. Aleksander Koppel
  9. Ellu Kuldkepp
  10. Sigrid Kull
  11. Anne- Liis Lusmägi
  12. Triin Mägi – hõbemedal
  13. Kristi Ojala
  14. Heelika Pugast
  15. Niels- Peter Rattiste
  16. Inga Sünt – hõbemedal
  17. Terje Tiido
  18. Eha Valk

VI lend 1998.a.

Klassijuhataja Ivar Otsa
Lõpupilt
  1. Ergo Aas
  2. Sven Andreson
  3. Olga Baranova
  4. Reige Ers
  5. Merja Jalg
  6. Janne Juuse
  7. Jaak Kaabel
  8. Eiliki Kadakas
  9. Kalle Kampus
  10. Sirli Kanepi
  11. Martin Karner
  12. Karin Kask
  13. Kersti Kask
  14. Anu Krabo
  15. Mariliis Kohver
  16. Ria- Sadu Kreitsman – hõbemedal
  17. Kati Kruusaauk
  18. Annikky Lamp – hõbemedal
  19. Triin Lepp
  20. Meelika Mägi
  21. Mirjam Männik
  22. Kadi Needo
  23. Paul Pikma
  24. Tiina Rannamäe
  25. Helen Sööl
  26. Madis Tilga – hõbemedal
  27. Piret Torim
  28. Renee Trisberg
  29. Thea Tähtmäe
  30. Mairi Uusen
  31. Talis Vahtra
  32. Teet Verev

Üles

V lend 1997. a

A- klass 12. klassi pilt
Klassijuhataja Alar Uus
  1. Kai-Mai Aja – kuldmedal
  2. Liis Allik – hõbemedal
  3. Kaire Aring
  4. Sten Hiis
  5. Mariko Keller
  6. Mari-Triin Laanmets
  7. Marelle Maasalu
  8. Kathy Pauk
  9. Rasmus Pedanik
  10. Mari Poola
  11. Tarvi Priks
  12. Kätlin Songisepp
  13. Rene Toompuu
  14. Ilona Uvarova
  15. Eva Virks
I- klass 12. klassi pilt
Klassijuhataja Inna Öövel (10.-11.kl.)
Alar Uus (12.kl.)
Lõpupilt
  1. Evelin Elmest
  2. Enely Estaal
  3. Elmiira Halilova
  4. Kairi Kahn
  5. Jane Kokuta – kuldmedal
  6. Kalev Koppel
  7. Merike Koppel
  8. Maris Korrol
  9. Reili Kreek
  10. Killu Kuusmik
  11. Gert Leiar
  12. Kristi Lemmik
  13. Silver Salla
  14. Timmu Sarapuu
  15. Rene Strik
  16. Liina Tooming
  17. Raili Tropp
  18. Sigrid Tropp
  19. Egle Vahtra
  20. Eva Võru

Üles

IV lend 1996.a.

Klassijuhataja Mall Ungert
Lõpupilt
  1. Jaanus Aaslepp
  2. Maria Andrejeva
  3. Sigre Andreson – hõbemedal
  4. Meelis Aus
  5. Ulla Belovas – hõbemedal
  6. Aulikki Bürkland
  7. Eva Gross – hõbemedal
  8. Marje Jurtsenko – hõbemedal
  9. Kristina Kalmet
  10. Kristi Karisma
  11. Kristel Kuinberg
  12. Livia Kulm – kuldmedal
  13. Ena Kõrv
  14. Jana Laar
  15. Kaido Laurits
  16. Rain Lond
  17. Peeter Lusmägi
  18. Marilin Martin
  19. Heiki Marlen
  20. Eero Paap
  21. Priit Palk
  22. Tarmo Pedak
  23. Anni Riisik
  24. Ravel Samuel
  25. Silver Schönberg
  26. Riia Sule – hõbemedal
  27. Eve Taavits
  28. Monika Vallikivi – hõbemedal
  29. Kerli Veski – hõbemedal
  30. Valdur Vingisaar

Üles

III lend 1995.a.

Klassijuhataja Aino Okkamaa
Lõpupilt
  1. Pille Aavik
  2. Saamuel Jaanisk
  3. Gerli Järv
  4. Mart Kalju
  5. Lauri Kink
  6. Kristjan Kraag
  7. Kristi Lahne
  8. Margus Lapp
  9. Monika Melis
  10. Marilin Mäe – hõbemedal
  11. Terje Möllits – hõbemedal
  12. Kirsi- Ann Nuter
  13. Mihkel Nõlvak
  14. Eda Pärnapuu – hõbemedal
  15. Marin Pärtel – hõbemedal
  16. Reelika Sahtel
  17. Andres- Andy Sarv
  18. Madis Sein
  19. Merilin Seppel – hõbemedal
  20. Siiri Suppi – hõbemedal
  21. Karina Talts
  22. Triin Jaanisk (end.Timmi)
  23. Ago Viigipuu

Üles

II lend 1994. a.

Klassijuhataja Kulla Erkmann
Klassipilt
  1. Kristel Aasmaa
  2. Merle Ellermäe
  3. Katri Jugapuu – hõbemedal
  4. Kaie Karik
  5. Katrin Laidre
  6. Ivar Lasn
  7. Tuuli Loit
  8. Magnus Luschkov
  9. Tiit Mansberg
  10. Indrek Maripuu
  11. Ülle Martin
  12. Evelin Merilaine – hõbemedal
  13. Kadri Orgusaar – hõbemedal
  14. Kadi Peedumäe – kuldmedal
  15. Toomas Prükk – kuldmedal
  16. Katre Puura – hõbemedal
  17. Janar Raagmaa
  18. Evelyn Rosenberg
  19. Reesi-Reena Runnel
  20. Helen Zahartsenko
  21. Marju Terro
  22. Maire Vill

Üles

I lend 1993.a.

Klassijuhataja Malle Antsmäe (10.kl.)
Ivar Otsa (11.-12.kl.)
Klassipilt
  1. Ita Ert
  2. Jaana Friberg
  3. Jorma Friberg
  4. Kristina Gekk
  5. Heidi Kann
  6. Vahur Karus
  7. Moonika Kink – hõbemedal
  8. Mart Laidmets – hõbemedal
  9. Kristi Mikiver
  10. Külli Must
  11. Marika Pall
  12. Ingrid Piirsalu
  13. Paavo Pruul
  14. Katrin Raudna
  15. Marge Sargma – hõbemedal
  16. Rasmus Schneider
  17. Alar Schönberg
  18. Eve Streng
  19. Marek Schneider
  20. Liina Unt – hõbemedal
  21. Kristel Viigand
  22. Klarika Vrublevskaja
  23. Raili Võsu

Üles