Vilistlased

Klassid

XIX lend 2011.a.

E klass

Klassijuhataja Eve Torim

Klassipilt

Õpilaste nimekiri: 

  1. Liina Aja
  2. Elen Anger
  3. Jana Bendel
  4. Sander Hallikas
  5. Liana Heinsaar
  6. Henri  Hirv
  7. Grislin Kaldoja
  8. Risto Kalm
  9. Evelyn Kasari
  10. Kristjan Kokk
  11. Dora Lall
  12. Katre Lembe
  13. Epp Maarja Luik
  14. Nele Maaniit
  15. Doris Murss
  16. Artur Noorlind
  17. Marja  Noot
  18. Piia-Helin Oras
  19. Veiko Oras
  20. Kalev Pagar
  21. Carol Piibur
  22. Jaanika Pärn
  23. Jaanika Rüdein
  24. Erik Hans Sepp
  25. Liis Toomsalu
  26. Maarja Tulit
  27. Argo Öövel

K klass

Klassijuhataja Katrin Karm

Klassipilt

Õpilaste nimekiri:

  1. Agnes  Buschman
  2. Kaie Böning
  3. Kristjan Heinleht
  4. Margot Hiis
  5. Mihkel Kallaste
  6. Riin Kanepi
  7. Marju Kriisa
  8. Kreete Lüll
  9. Helian Maivel
  10. Merilin Miggur
  11. Marite Oja
  12. Mari-Anne Oks
  13. Liisi Paas
  14. Eveli Permanson
  15. Kristiina Peterson
  16. Egne Pärn
  17. Karl-Erich Sammalpärg
  18. Doris Silm
  19. Annika Soomer
  20. Anna-Liisa Säkk
  21. Jette-Liis Tammaru
  22. Ursula Tell
  23. Reio Vaarmets
  24. Kristiina Valdman
  25. Kevin Varjula

XVIII lend 2010.a

Klassijuhataja Inna Rosar

Klassipilt

Õpilaste nimekiri:

  1. Anneliis Aavik
  2. Maarit Helistvee
  3. Eva Kaljurand
  4. Kaie Kuuskmann
  5. Kristiine Kuutok
  6. Mariana Köster
  7. Kaisa Laurimaa
  8. Mart Lehtmets
  9. Liina Luidalep
  10. Karoliine Mellis
  11. Kadri Mets
  12. Kristina Pannel
  13. Katiliina Pilder
  14. Anni Rebel
  15. Kristina Reinmets
  16. Merilin Roosmaa
  17. Mirjam Savioja
  18. Anne-Mai Teder
  19. Lisanna Tillison
  20. Maria Tomson
  21. Mariliis Tsarents
  22. Mariann Tsarents
  23. Kadi-Ell Tähiste

Klassijuhataja Ülo Meerits

Klassipilt

Õpilaste nimekiri:

  1. Julija Bolšakova
  2. Jekaterina Bolšakova
  3. Siim Freiberg
  4. Kärt Johanson
  5. Merit Kalavus
  6. Kaja Kaljurand
  7. Koidu Kannela
  8. Kristina Kivi
  9. Hedi Krönström
  10. Mae Kruusing
  11. Jarko Laas
  12. Roberta Melts
  13. Taali Morel
  14. Matteus Mägi
  15. Jarno Pink
  16. Kertu Pääbo
  17. Gerta Rosar
  18. Helis Sternfeld
  19. Silja Vanaisak
  20. Rain Viitamees

XVII lend 2009.a

A klass Pilt

Klassijuhataja Alar Uus

1.   Gerli Aavik

2.   Maris Born

3.   Ly Haiba

4.   Piret Kari

5.   Martin Krull

6.   Maria Laanejärv

7.   Marjaliisa Maripuu

8.   Liis Mägi

9.   Silver Naruski

10. Oliver Niils

11. Andres Niroda

12. Toomas Nurk

13. Piret Närep

14. Mikk Prantsen

15. Hendrik-Kristjan Sikk

16. Gert Švaiko

17. Tiina Veskioja

18. Toomas Vihermäe

V  klass Pilt

Klassijuhataja Viktoria Mitman

1. Ahti Arumetsa

2.  Kristiina Gjardman

3.  Ann Juuse

4.  Kaisa Kahju

5. Merlin Laanemäe

6. Liisa Pajula

7.  Kaspar Pello

8.  Piia Pärnaste

9.  Liina Rajaveer

10. Ruth Reinup

11. Mihkel Roosileht

12. Liis Samon

13. Anastasia Šilo

14. Ilmar Tammisto

15. Silvia Timmermann

16. Kersti Vait

17. Aet Viisitamm

18. Mari Krõõt Volar

XVI lend 2008.a

D klass Pilt

Klassijuhataja Devin Patric Black

  1. Liisi Ansip
  2. Kadri Aunpu
  3. Maire Iro
  4. Liisa Kaha
  5. Katrina Kivi
  6. Avo Koppas
  7. Ingrid Leas
  8. Renata Muru
  9. Ivan Niroda
  10. Karin Saimre
  11. Alina Samusseva
  12. Karin Taalik
  13. Taavi Tart
  14. Ilona Tell
  15. Laur Uusberg
  16. Signe Vahi
  17. Viivika Viickberg
  18. Ingmar Viires

M klass Pilt

Klassijuhataja Monika Undo

  1. Maarja Aarlaid
  2. Katrin Ahven
  3. Riinu Anslan
  4. Marleen Denisov
  5. Liis Kokk
  6. Teele Laurend
  7. Karel-Iko Leet
  8. Lea Loodi
  9. Olli Neiman
  10. Katrin Nõgu
  11. Kerli Paartalu
  12. Miina Palm
  13. Reine Pihlak
  14. Mirjam Rausberg
  15. Johanna Sepp
  16. Liis Sildnik
  17. Kristina Süvari
  18. Ekaterina Zenevich
  19. Anna-Liisa Täht
  20. Ojari Vonk

XV lend 2007.a

K klass Pilt

Klassijuhataja Kaie Karpa

1. Neily Eerma

2. Annemari Juhe

3. Evely Kahju

4. Katre Karu

5. Kaisa Kislar

6. Kaisa Kuris

7. Piia-Liis Kärvet

8. Mirja Lõžina

9. Kristiina Mäe

10. Tiina Mändla

11. Veronika Niinesalu

12. Lauri Otsa

13. Mari Pihl

14. Reelika Pillai

15. Maarja-Liisa Pilvik

16. Krisli Roosvald

17. Siret Saava

18. Karin Taalik

19. Terje Talve

20. Kätlin Vait

21. Andro Urb

Ü klass Pilt

Klassijuhataja Ülo Meerits

1. Anti Aak

2. Karl Hallik

3. Jarkko Hartikhainen

4. Laura Hein

5. Helen Heinmäe

6. Kadi Kaljula

7. Merike Kiis

8. Argo Klopman

9. Krõõt Kroonmäe

10. Keidi Kärner

11. Kadi Lepmets

12. Karin Lumiste

13. Merle Lust

14. Monika Lust

15. Johannes Mengel

16. Maarja-Eeva Mändmets

17. Rain Nappir

18. Marju Neemrand

19. Annika Onton

20. Kaupo Pilder

21. Olga Pindre

22. Karel Pukk

23. Liis Pärnla

24. Maiu Püüa

25. Gerli Rohi

26. Argo Roos

27. Katre Sillakivi

28. Triin Tart

29. Tõnis Taru

30. Terje Tikka

31. Piret Ulm

32. Maila Vaher

33. Maarja Vaikre

34. Kati Vaikre

35. Martin Öövel

XIV lend 2006.a

A klass Pilt

Klassijuhataja Alar Uus

1. Jelizaveta Dulberg

2. Martin Eek

3. Kadri Esko

4. Olga Hvorõhh

5. Pille Insler

6. Kaisa-Maarja Jagula

7. Leelo Kaio

8. Kristina Kiivramees

9. Marit Kiivramees

10. Kelli Kuuskmann

11. Reelika Laanemets

12. Liina Leiger

13. Leila Lille

14. Pirko Lipp

15. Kaia Luik

16. Kairi Mõis

17. Markus-Eerik Mändmets

18. Birgit Neiman

19. Elvia Niils

20. Siiri Piirisaar

21. Robert Provorov

22. Heigo Salimaa

23. Diana Tooming

24. Martin Tulit

25. Kädi Vaikre

XIV lend 2006.a

M klass Pilt

Klassijuhataja Mall Ungert

1. Merilin Aul

2. Anke Ellik

3. Eylin Holm

4. Priit Ivanov

5. Birgit Joandi

6. Käthlin Kirpu

7. Kerli Koorep

8. Meeli Kuul

9. Julia Kähar

10. Andres Köörna

11. Alvar Lai

12. Mariliis Lazarev

13. Sandra Liivo

14. Elo Luik

15. Kärt Luik

16. Rait Mammuspuu

17. Veera Muhina

18. Keidi Männik

19. Aleksander Podgornov

20. Siret Salm

21. Getter Tiirik

22. Helen Vaht

23. Kadi Viitak

24. Anette Villberg

25. Heidi Öövel

XIII lend 2005.a

I klass

Klassijuhataja Inna Rosar

1. Liilia Aunapuu

2.. Kadi Ink

3. Erkki Kask

4. Karita Kivi

5. Maarja Langinen

6. Tanel Lips

7. Merily Loderaud

8. Marko Mets

9. Monika Naudi

10. Veronika Orlova

11. Anne Pokkinen

12. Triin Radala

13. Kersti Soomuste

14. Ilaria Šahnenko

15. Helena Toompalu

16. Carolyn Torger

17. Rain Pelapson

XIII lend 2005.a

M klass

Klassijuhataja Monika Undo

1 Anne Ambermann

2 Mariana Andrejeva

3 Jaanika Elgula

4 Eve Ilves

5 Hristina Kork

6 Meeli Kõiv

7 Igor Lobanov

8 Kristiina Mjazina

9 Mari Pahk

10 Kerstin Pajuste

11 Annika Paal

12 Liis Pallas

13 Kristi Parro

14 Ingrid Pirk

15 Elina Randoja

16 Kadri Roosimägi

17 Katrin Rosin

18 Liisa Sahk

19 Hergo Tasuja

20 Heili Tilga

21 Erle Tilk

22 Maigi Tropp

23 Liisi Träder

24 Peeter Valk

25 Gea Valner

26 Aile Vähesoo

XII lend 2004.a

E klass

Klassijuhataja Eve Torim

1. Janeli Arjasepp

2. Kadri Heinla

3. Alari Ispravnõi

4. Merle Jaaku

5. Elar Järvet

6. Ketlin Kalm

7. Antonina Kostina

8. Tatjana Kraft

9. Sander Laanemaa

10. Kätrin Maidla

11. Rita Mets

12. Mirel Kose

13. Karen Männimägi

14. Siim Nettan

15. Riin Noot

16. Kati Nopri

17. Kadi Paiste

18. Birgit Paur

19. Merit Pikhof

20. Kadri Reinap

21. Aigar Romanovski

22. Sille Rünne

23. Janter Saar

24. Eret Tomband

25. Killu Vantsi

26. Ly Velviste

K klass

Klassijuhataja Kaie Karpa

1. Kaia Ansip

2. Maria Belovas

3. Anna Botšrova

4. Ann Elgula

5. Tiina Haav

6. Heidi Hanso

7. Kadri Kamm

8. Kairit Karu

9. Kerli Klaus

10. Nele Kullerkupp

11. Helen Kuuseoja

12. Kirke Laht

13. Karin Miido

14. Merli Männamaa

15. Heleri Parkala

16. Teele Roosimägi

17. Kärt Saadoja

18. Shirley Salm

19. Anu Sarjas

20. Jane Seiman

21. Janela Tähepõld

22. Kristiina Õis

XI lend 2003.a

A klass 12. klassi pilt,

Klassijuhataja Alar Uus

1. Sirli Ellermäe

2. Elli Jalakas

3. Oliver Joandi

4. Kristin Kalmu

5. Gerli Karm – hõbemedal

6. Kaja Karlson

7. Kristiina Kask

8. Kerli Kaur

9. Kristi Kuuskman

10. Merit Milistver

11. Riina Pillai

12. Püü Polma

13. Rutt Reemann

14. Hestia Rindla

15. Maarja Seinas – hõbemedal

16. Mats Toots

17. Elerin Urbalu

18. Villu Vaikre

19. Kaidi Västrik

20. Kaira Västrik

21. Merje Äri

22. Liis Õunapuu – kuldmedal

H klass 12. klassi pilt

Klassijuhataja Helena Järviste

1. Kristi Falkenberg

2. . Marje Koiksaar – hõbemedal

3. Ruth Laanemets

4. Kerli Lambing

5. Helena Lasner

6. Brita Melts – kuldmedal

7. Nele Mets – hõbemedal

8. Triin Mets – hõbemedal

9. Kadri Milistver

10. Marilin Mones

11. Sirle Oder

12. Siiri Preide

13. Kristine Põldver – kuldmedal

14. Inge Rohukots

15. Katri Sanina

16. Helena Sepman – kuldmedal

17. Gert Soomuste

18. Kristi Strik

19. Kairi Tori

20. Martin Torim

21. Janne Vaikre

Lõpupilt

X lend 2002.a

K klass pilt,

Klassijuhataja Ksenia Burmakina

1. Tuuli Aug

2. Egne Arro

3. Kadri Hinno

4. Ahti Jalak

5. Jaanika Juhkam

6. Pille Jõeleht

7. Ivo Kiviorg

8. Ivi Kuul

9. Agni Lass

10. Taivo Liiv

11. Harri Moritz

12. Triin Müür

13. Lauri Pelapson

14. Lily Pella

15. Kerli Pool

16. Siiri Priks

17. Liis Päivil

18. Anna- Maarja Roosna

19. Merle Samuel

20. Tiina Sildvee

21. Anti Soo

22. Marko-Tapio Viljanen

H klass pilt

Klassijuhataja Mall Ungert

1. Monika Engman

2. Liisa Heinapuu

3. Jarko Jaadla

4. Birgit Kask

5. Maris Koppelmaa

6. Raili Kääramees

7. Kadri Markus

8. Kristiina Nau

9. Käthlin Mikiver

10. Vallo Mulk

11. Birgit Nurme – hõbemedal

12. Kalle Oruaas

13. Madis Otsa

14. Siret Pihlik – hõbemedal

15. Priit Reinpõld

16. Reelika Roosimäri

17. Liina Siniveer

18. Kadrin Toonekurg – kuldmedal

19. Mart Ulm

20. Keijo Ventsel

IX lend 2001.a

A- klass 12. klassi pilt

Klassijuhataja Kristi Mikiver

1. Henri-Martin Aavik

2. Kaidi Arro – hõbemedal

3. Angela Greenfeldt – hõbemedal

4. Marilys Hämarmets

5. Veronika Kallas

6. Taavi Kivimäe

7. Maarika Kroon – hõbemedal

8. Rein Leppenit

9. Erki Markson

10. Merili Markson

11. Triin Padumäe

12. Merily Pihlamägi

13. Kristina Piilik

14. Triin Reemann

15. Hendrik Roosna

16. Riin Rumask

17. Ivar Sammal

18. Olga Sumbajeva – hõbemedal

19. Jüri Valk

20. Kudrun Vungi

21. Ott Värimäe

B- klass 12. klassi pilt

Klassijuhataja Kulla Erkmann

1. Eike Ellik

2. Aet Jagula – hõbemedal

3. Tanel Kahn

4. Külli Kuusik

5. Margus Kuuskman

6. Rauno Leibak

7. Berit Melts

8 . Angela Märk

9. Reelika Niklas

10. Eva Nõmm

11. Oliver Pets

12. Kätlin Pilvar

13. Tuuli Reiman

14. Anne Roovere – kuldmedal

15. Mari-Liis Rosin – hõbemedal

16. Maia Sule – kuldmedal

17. Tiina Tell

VIII lend 2000.a

A- klass 12. klassi pilt

Klassijuhataja Alar Uus

1.Siiri Grabbi

2.Jaana Jeedas

3.Risto Jõgisoo

4.Ines Kinks

5.Kaili Kuulmata

6.Kristel Kääramees – hõbemedal

7.Ruth Leetmaa

8.Annika Lies

9.Martin Mets

10.Leenu Männik

11.Maarit Nõmm

12.Olivia Olkkonen – hõbemedal

13.Helen Pihlak

14.Laura Roop

15.Heivi Roosimaa

16.Karin Siimenson

17.Ege Streng

18.Triin Tulvik

19.Maria Vöörman

I- klass 12. klassi pilt

Klassijuhataja Ivar Otsa

1. Kadri Amberman

2. Ingrid Arge

3. Romet Koser

4. Viktoria Kutstova

5. Koit Kütt

6. Kati Mitt

7. Kadri Pihlik

8. Hannes Prits

9. Priit Pärnapuu

10. Mario Reinu

11. Kadri Riisik

12. Regina Rohula – hõbemedal

13. Kristina Samra

14. Tauno Sööl

15. Birgid Tropp

16. Kaire Villmäe

17. Helen Virunurm – hõbemedal

18. Siim Õunap

VII lend 1999.a

A- klass 10. klassi pilt

Klassijuhataja Arma Otti

1. Anneli Averin

2. Natalja Dubbelman – hõbemedal

3. Ereli Järv

4. Marju Kast

5. Arko Kidra

6. Ivika Lepik – hõbemedal

7. Madis Linnamägi

8. Kalju Mõis

9. Marek Mäemurd

10. Mariane Mägi

11. Merli Novikov – hõbemedal

12. Marin Nurgamaa – hõbemedal

13. Triin Oppi – kuldmedal

14. Karin Reimus

15. Indrek Siren

H- klass 10. klassi pilt

Klaasijuhataja Ivar Rüütli (10.kl.)

Pauliina Mantsinen (11.kl.)

Helena Kaikkonen (12.kl.)

1. Annika Ajandi – hõbemedal

2. Andry Arro

3. Ann Erik – hõbemedal

4. Kai Jürs – hõbemedal

5. Merili Ilves – hõbemedal

6. Ulrika Kalm

7. Alvar Kanepi

8. Aleksander Koppel

9. Ellu Kuldkepp

10. Sigrid Kull

11. Anne- Liis Lusmägi

12. Triin Mägi – hõbemedal

13. Kristi Ojala

14. Heelika Pugast

15. Niels- Peter Rattiste

16. Inga Sünt – hõbemedal

17. Terje Tiido

18. Eha Valk

VI lend 1998.a.

Klassijuhataja Ivar Otsa

1. Ergo Aas

2. Sven Andreson

3. Olga Baranova

4. Reige Ers

5. Merja Jalg

6. Janne Juuse

7. Jaak Kaabel

8. Eiliki Kadakas

9. Kalle Kampus

10. Sirli Kanepi

11. Martin Karner

12. Karin Kask

13. Kersti Kask

14. Anu Krabo

15. Mariliis Kohver

16. Ria- Sadu Kreitsman – hõbemedal

17. Kati Kruusaauk

18. Annikky Lamp – hõbemedal

19. Triin Lepp

20. Meelika Mägi

21. Mirjam Männik

22. Kadi Needo

23. Paul Pikma

24. Tiina Rannamäe

25. Helen Sööl

26. Madis Tilga – hõbemedal

27. Piret Torim

28. Renee Trisberg

29. Thea Tähtmäe

30. Mairi Uusen

31. Talis Vahtra

32. Teet Verev

Lõpupilt

V lend 1997.a

A- klass 12. klassi pilt

Klassijuhataja Alar Uus

1. Kai-Mai Aja – kuldmedal

2. Liis Allik – hõbemedal

3. Kaire Aring

4. Sten Hiis

5. Mariko Keller

6. Mari-Triin Laanmets

7. Marelle Maasalu

8. Kathy Pauk

9. Rasmus Pedanik

10. Mari Poola

11. Tarvi Priks

12. Kätlin Songisepp

13. Rene Toompuu

14. Ilona Uvarova

15. Eva Virks

I- klass 12. klassi pilt

Klassijuhataja Inna Öövel (10.-11.kl.)

Alar Uus (12.kl.)

1. Evelin Elmest

2. Enely Estaal

3. Elmiira Halilova

4. Kairi Kahn

5. Jane Kokuta – kuldmedal

6. Kalev Koppel

7. Merike Koppel

8. Maris Korrol

9. Reili Kreek

10. Killu Kuusmik

11. Gert Leiar

12. Kristi Lemmik

13. Silver Salla

14. Timmu Sarapuu

15. Rene Strik

16. Liina Tooming

17. Raili Tropp

18. Sigrid Tropp

19. Egle Vahtra

20. Eva Võru

Lõpupilt

Toimunud klassikokkutuleku pildid

IV lend 1996.a.

Klassijuhataja Mall Ungert

Lõpupilt

1. Jaanus Aaslepp

2. Maria Andrejeva

3. Sigre Andreson – hõbemedal

4. Meelis Aus

5. Ulla Belovas – hõbemedal

6. Aulikki Bürkland

7. Eva Gross – hõbemedal

8. Marje Jurtsenko – hõbemedal

9. Kristina Kalmet

10. Kristi Karisma

11. Kristel Kuinberg

12. Livia Kulm – kuldmedal

13. Ena Kõrv

14. Jana Laar

15. Kaido Laurits

16. Rain Lond

17. Peeter Lusmägi

18. Marilin Martin

19. Heiki Marlen

20. Eero Paap

21. Priit Palk

22. Tarmo Pedak

23. Anni Riisik

24. Ravel Samuel

25. Silver Schönberg

26. Riia Sule

27. Eve Taavits

28. Monika Vallikivi – hõbemedal

29. Kerli Veski – hõbemedal

30. Valdur Vingisaar

III lend 1995.a.

Klassijuhataja Aino Okkamaa

1. Pille Aavik

2. Saamuel Jaanisk

3. Gerli Järv

4. Mart Kalju

5. Lauri Kink

6. Kristjan Kraag

7. Kristi Lahne

8. Margus Lapp

9. Monika Melis

10. Marilin Mäe – hõbemedal

11. Terje Möllits – hõbemedal

12. Kirsi- Ann Nuter

13. Mihkel Nõlvak

14. Eda Pärnapuu – hõbemedal

15. Marin Pärtel – hõbemedal

16. Reelika Sahtel

17. Andres- Andy Sarv

18. Madis Sein

19. Merilin Seppel – hõbemedal

20. Siiri Suppi – hõbemedal

21. Karina Talts

22. Triin Jaanisk (end.Timmi)

23. Ago Viigipuu

Lõpupilt

II lend 1994.a.

Klassijuhataja Kulla Erkmann

1. Kristel Aasmaa

2. Merle Ellermäe

3. Katri Jugapuu – hõbemedal

4. Kaie Karik

5. Katrin Laidre

6. Ivar Lasn

7. Tuuli Loit

8. Magnus Luschkov

9. Tiit Mansberg

10. Indrek Maripuu

11. Ülle Martin

12. Evelin Merilaine – hõbemedal

13. Kadri Orgusaar – hõbemedal

14. Kadi Peedumäe – kuldmedal

15. Toomas Prükk – kuldmedal

16. Katre Puura – hõbemedal

17. Janar Raagmaa

18. Evelyn Rosenberg

19. Reesi-Reena Runnel

20. Helen Zahartsenko

21. Marju Terro

22. Maire Vill

Klassipilt

I lend 1993.a.

Klassijuhataja Malle Antsmäe (10.kl.)

Ivar Otsa (11.-12.kl.)

Klassipilt

1. Ita Ert

2. Jaana Friberg

3. Jorma Friberg

4. Kristina Gekk

5. Heidi Kann

6. Vahur Karus

7. Moonika Kink – hõbemedal

8. Mart Laidmets – hõbemedal

9. Kristi Mikiver

10. Külli Must

11. Marika Pall

12. Ingrid Piirsalu

13. Paavo Pruul

14. Katrin Raudna

15. Marge Sargma – hõbemedal

16. Rasmus Schneider

17. Alar Schönberg

18. Eve Streng

19. Marek Sneider

20. Liina Unt – hõbemedal

21. Kristel Viigand

22. Klarika Vrublevskaja

23. Raili Võsu