Kundalini jooga algajate kursus

Loomise kuupäev 07.06.2023

KUNDALINI JOOGA ALGAJATE KURSUS - NOAROOTSI GÜMNAASIUMI VALIKKURSUSTE NÄDAL

"Leidsin lõpuks sisemise rahu" kirjutas jooga kursusel osalenud noor viimasel päeval tagasiside raamatusse. Neli lihtsat sõna aga ta leidis selle tunde enda seest viie päevaga Noarootsist üles.

Täna oli meie 5 päevase joogakursuse viimane päev. Alates esmaspäevast on meie päevi sisustanud harjutuseeriad, oleme õppinud hingamistehnikaid, proovinud lühemaid ja pikemaid meditatsioone, erinevad sõnumikaardid, numeroloogia maailm, kuulanud Vimari gonge, lugenud konspektist jooga teooriat tsakrate, mantrate kohta. Nii hea oli kuulata noorte arutelu ja mõistmisi sõna ja mõtte jõu üle.

Noarootsi Gümnaasium lõpetab oma kooliaasta Pürksis valikkursuste nädalaga. Merendus. Tennis. Tarbekunst. Jooga. Jah, osa õpilasi saab valida ka kundalini jooga algajate kursuse. See on päris hea võimalus õppeaastaga kogunenud pinged, ärevused ja unetused mahalaadida. Nädalaga sai nii palju kogetud, jagatud ja reedeks oli saalis mõnus rahulolu, tänulikkus, mõistmine. Tegime soovikaardi, jõime joogateed ja Kaili kuuseokkakokteili. Ta kirjutas tagasiside raamatusse "Olen õnnelik ja rahul, et saatus juhatas mu just sellele kursusele - puhastav, tervendav, silmi avav".

Noarootsi Gümnaasium, vägevad ja avatud õpilased, valmis suvevahaeajaks.

#noarootsigümnaasiumlink opens on new page #kundalinijoogalink opens on new page #noarootsikaililink opens on new page

Noarootsi Gümnaasiumlink opens on new page

Vilmar Schifflink opens on new page

Kundalini jooga Läänemaallink opens on new page