Olümpiaadide parimad

Loomise kuupäev 08.03.2024

Ajaloo-olümpiaadi üleriigiline piirkonnavoor toimus elektrooniliselt 16. veebruaril 2024, üleriigiline lõppvoor 23. märtsil 2024 Tartus Miina Härma Gümnaasiumis. Gümnaasiumi teemad olid: katoliku kirik keskajal, Eesti 16. sajandil, maailm II maailmasõja lõpust Vietnami sõja lõpuni.

Teemal "Katoliku kirik keskajal" saavutas Läänemaa gümnasistide hulgas parima tulemuse meie 12. T klassi õpilane Kärt Hõbe. Kärt on kutsutud ka olümpiaadi lõppvooru.

Teemal "Maailma II maailmasõja lõpust Vietnami sõja lõpuni" saavutas Läänemaa gümnasistide hulgas teise tulemuse meie 12. K klassi õpilane Andero Tabur.

----------------------

2023/2024. õppeaasta emakeeleolümpiaadi "Eesti keele hääldus" piirkondlik ülesandevoor toimus 26. jaanuaril elektrooniliselt koolides. Tegu on Moodle`i-põhise olümpiaadiga. Moodle’is toimuva piirkonnavooru tööd võis lahendada sobivas paigas (ülesandevooru tööd tuli lahendada koolides või piirkonnakeskustes järelvalve all).

Läänemaa 10. klassi arvestuses oli parim meie 10. T klassi õpilane Marliin Tadr.

Palju õnne õpilastele ja juhendajatele!

Viimati muudetud 11.03.2024.