Koolielu

Õpilased


10. T klass, klassijuhataja Tiia Kessel

  1. Merith Herodes
  2. Robin Kald
  3. Heidi Kaubi
  4. Anna Kubja
  5. Kertu Laansalu
  6. Cristin Leinola
  7. Lorelei Lepits
  8. Allan Luup
  9. Rait Mattal
  10. Laurits Meinson
  11. Mirtel Mets
  12. Vanessa-Lotta Mäsak
  13. Kerstin Põldmaa
  14. Jette Rosenthal
  15. Berit Ruut
  16. Grete-Liis Rünt
  17. Arnis Avar Sammalpärg
  18. Hardi Sirendi
  19. Ene Smolin
  20. Joonas Tamme
  21. Angela Toome
  22. Kretlin Tuul
  23. Argo Tänna
  24. Triinu Ulk
  25. Pikner Boris Vainu

10. V klass, klassijuhataja Viktoria Mitman

  1. Liisi Elvisto
  2. Carl Hannus
  3. Annaliisa Jõemaa
  4. Marianne Kivimets
  5. Anette Kupper
  6. Aleksander Leetmaa
  7. Elina Maris Lilleorg
  8. Annika Mikson
  9. Diana Pavlova
  10. Sander Rehepapp
  11. Kerli Rints
  12. Janette Rohuniit
  13. Siret Salei
  14. Ellina Savitskaja
  15. Henry Sepp
  16. Markus Sonn
  17. Erko Särg
  18. Elinor Sütt
  19. Carmen Tikkop
  20. Reilika-Rea Tops
  21. Eduard Transtok
  22. Simona Treialt
  23. Kristo Tsarents
  24. Nora Urbas
  25. Rasmus Valk
  26. Marlen Ööpik

11. K klass, klassijuhataja Kaili Leht

  1. Claudia Birk
  2. Gleb Fedorov
  3. Stella Helts
  4. Karl Kadak
  5. Mary Rose Kodu
  6. Erik Koltsov
  7. Rando Korb
  8. Liisi Lausen
  9. Romet Loorens
  10. Maris Meelimäe
  11. Getter Metsallik
  12. Mia Muru
  13. Oliver Ollema
  14. Anne-Mai Ottep
  15. Aiki-Kerlin Paap
  16. Trevor Piirsalu
  17. Raneli Reinaus
  18. Janno Reppo
  19. Irene-Liis Saar
  20. Ilona Sappinen
  21. Berlyka Sepp
  22. Eva Tammsalu
  23. Isabel Veeber
  24. Sonja-Lotta Veski

11. M klass, klassijuhataja Margus Maiste

  1. Joosep Ainjärv
  2. Jakob Bergman
  3. Saara Jaanisk
  4. Reimo Kariler
  5. Mihkel Uku Karindi
  6. Kadri Kaus
  7. Kaur Kirsimäe
  8. Kätlin Kärpp
  9. Sirli Liivamägi
  10. Anet Lõoke
  11. Lisete Lääts
  12. Jaanus Melsas
  13. Karina Mihhailova
  14. Frank Oliver Niiholm
  15. Dagmar Oidsalu
  16. Karl Roosma
  17. Elina Ruuse
  18. Andreas Sepp
  19. Merlin Sepp
  20. Pavel Zelenov
  21. Kaisa Ulla
  22. Carolin Uusmaa
  23. Nele-Liis Võhma
  24. Helina Üleoja

12. K klass, klassijuhataja Kristina Kivi

  1. Aulis Aunapuu
  2. Kirill Grigorjev
  3. Mariliis Kaer
  4. Isabel Kaerpõld
  5. Kustav-Rudolf Kari
  6. Karina Kaur
  7. Katarina Kilter
  8. Miia Loviisa Kosarv
  9. Eve-Liis Kukk
  10. Mona Lehes
  11. Laura-Liisa Lehtla
  12. Kristjan Lepikult
  13. Tiina Liiv
  14. Linda Malmet
  15. Simon Minkovski
  16. Kädi Raju
  17. Kirsika Sepp
  18. Alice Juliette Uusna
  19. Elina Vaher
  20. Karmen Vaikla
  21. Märten Veersoo

12. T klass, klassijuhataja Tiit Kessel

  1. Pavel Grinkov
  2. Laura-Eliise Kaevats
  3. Uljana Karpljuk
  4. Katariina Kilk
  5. Mehis Kimsto
  6. Irina Kiseleva
  7. Kelli Landes
  8. Moonika Lembavere
  9. Lili Heleen MIkk
  10. Ele Mänd
  11. Karmen Pingas
  12. Brett Puppart
  13. Ingely Soovik
  14. Johanna Tammerand
  15. Imre Tuul
  16. Talver Ulla
  17. Eva-Marie Viira
  18. Kathrin Angela Vähi
  19. Elise Vända

 

 

 

10. T klass, klassijuhataja Tiia Kessel

  1. Merith Herodes
  2. Robin Kald
  3. Heidi Kaubi
  4. Anna Kubja
  5. Kertu Laansalu
  6. Cristin Leinola
  7. Lorelei Lepits
  8. Allan Luup
  9. Rait Mattal
  10. Laurits Meinson
  11. Mirtel Mets
  12. Vanessa-Lotta Mäsak
  13. Kerstin Põldmaa
  14. Jette Rosenthal
  15. Berit Ruut
  16. Grete-Liis Rünt
  17. Arnis Avar Sammalpärg
  18. Hardi Sirendi
  19. Ene Smolin
  20. Joonas Tamme
  21. Angela Toome
  22. Kretlin Tuul
  23. Argo Tänna
  24. Triinu Ulk
  25. Pikner Boris Vainu

10. V klass, klassijuhataja Viktoria Mitman

  1. Liisi Elvisto
  2. Carl Hannus
  3. Annaliisa Jõemaa
  4. Marianne Kivimets
  5. Anette Kupper
  6. Aleksander Leetmaa
  7. Elina Maris Lilleorg
  8. Annika Mikson
  9. Diana Pavlova
  10. Sander Rehepapp
  11. Kerli Rints
  12. Janette Rohuniit
  13. Siret Salei
  14. Ellina Savitskaja
  15. Henry Sepp
  16. Markus Sonn
  17. Erko Särg
  18. Elinor Sütt
  19. Carmen Tikkop
  20. Reilika-Rea Tops
  21. Eduard Transtok
  22. Simona Treialt
  23. Kristo Tsarents
  24. Nora Urbas
  25. Rasmus Valk
  26. Marlen Ööpik

11. K klass, klassijuhataja Kaili Leht

  1. Claudia Birk
  2. Gleb Fedorov
  3. Stella Helts
  4. Karl Kadak
  5. Mary Rose Kodu
  6. Erik Koltsov
  7. Rando Korb
  8. Liisi Lausen
  9. Romet Loorens
  10. Maris Meelimäe
  11. Getter Metsallik
  12. Mia Muru
  13. Oliver Ollema
  14. Anne-Mai Ottep
  15. Aiki-Kerlin Paap
  16. Trevor Piirsalu
  17. Raneli Reinaus
  18. Janno Reppo
  19. Irene-Liis Saar
  20. Ilona Sappinen
  21. Berlyka Sepp
  22. Eva Tammsalu
  23. Isabel Veeber
  24. Sonja-Lotta Veski

11. M klass, klassijuhataja Margus Maiste

  1. Joosep Ainjärv
  2. Jakob Bergman
  3. Saara Jaanisk
  4. Reimo Kariler
  5. Mihkel Uku Karindi
  6. Kadri Kaus
  7. Kaur Kirsimäe
  8. Kätlin Kärpp
  9. Sirli Liivamägi
  10. Anet Lõoke
  11. Lisete Lääts
  12. Jaanus Melsas
  13. Karina Mihhailova
  14. Frank Oliver Niiholm
  15. Dagmar Oidsalu
  16. Karl Roosma
  17. Elina Ruuse
  18. Andreas Sepp
  19. Merlin Sepp
  20. Pavel Zelenov
  21. Kaisa Ulla
  22. Carolin Uusmaa
  23. Nele-Liis Võhma
  24. Helina Üleoja

12. K klass, klassijuhataja Kristina Kivi

  1. Aulis Aunapuu
  2. Kirill Grigorjev
  3. Mariliis Kaer
  4. Isabel Kaerpõld
  5. Kustav-Rudolf Kari
  6. Karina Kaur
  7. Katarina Kilter
  8. Miia Loviisa Kosarv
  9. Eve-Liis Kukk
  10. Mona Lehes
  11. Laura-Liisa Lehtla
  12. Kristjan Lepikult
  13. Tiina Liiv
  14. Linda Malmet
  15. Simon Minkovski
  16. Kädi Raju
  17. Kirsika Sepp
  18. Alice Juliette Uusna
  19. Elina Vaher
  20. Karmen Vaikla
  21. Märten Veersoo

12. T klass, klassijuhataja Tiit Kessel

  1. Pavel Grinkov
  2. Laura-Eliise Kaevats
  3. Uljana Karpljuk
  4. Katariina Kilk
  5. Mehis Kimsto
  6. Irina Kiseleva
  7. Kelli Landes
  8. Moonika Lembavere
  9. Lili Heleen MIkk
  10. Ele Mänd
  11. Karmen Pingas
  12. Brett Puppart
  13. Ingely Soovik
  14. Johanna Tammerand
  15. Imre Tuul
  16. Talver Ulla
  17. Eva-Marie Viira
  18. Kathrin Angela Vähi
  19. Elise Vända