Koolielu

Õpilased


10. K klass, klassijuhataja Katrin Karm

  1. Hendrik Ruut Alango
  2. Nils Erik Eisen
  3. Elisabeth Grebenjuk
  4. Richard Hannus
  5. Romika Heimann
  6. Karli Kaal
  7. Alex Christofer Kaptein
  8. Laura Kranich
  9. Saskia Laiv
  10. Greta-Mari Lasn
  11. Iti Lauk
  12. Rahel Mägi
  13. Emma Simone Neeme
  14. Anna Liisa Paalits
  15. Melina-Liisa Pamberg
  16. Berit Raudkats
  17. Damir-Rei Reilent
  18. Mirell Remmel
  19. Ketlin Sirel
  20. Marie Suur
  21. Jan Židzik
  22. Andero Tabur
  23. Karmen Tihane
  24. Melissa Toomela
  25. Sandra Tsirk
  26. Laura Ulm
  27. Nelet Viidemann
  28. Iiris-Marie Ümarik

10. T klass, klassijuhataja Tiit Kessel

  1. Karl-Andre Aava
  2. Laura Altmäe
  3. Kertu Hiis
  4. Kärt Hõbe
  5. Kirsit Juhkam
  6. Emma Lisette Julianus
  7. Pille-Riin Kikas
  8. Mario Killing
  9. Berit Britt Kivisalu
  10. Andra Kivisaar
  11. Kail Koka
  12. Helena Kukk
  13. Marleen Laitamm
  14. Maria-Getter Ling
  15. Kristel Luup
  16. Anni-Linette Mäepere
  17. Hendrik Ojamets
  18. Sandra Parvi
  19. Sander Pototski
  20. Karl Robert Põder
  21. Kärt Gertrud Rannamets
  22. Gaily Reppo
  23. Keit Roosileht
  24. Elis Sepp
  25. Aaron-Joosep Sepp
  26. Kaspar Sume
  27. Heleri Tiitson
  28. Arjette Valkenklau

11. T klass, klassijuhataja Tiia Kessel

  1. Merith Herodes
  2. Robin Kald
  3. Heidi Kaubi
  4. Anna Kubja
  5. Mette Mari Kuusik
  6. Kertu Laansalu
  7. Allan Luup
  8. Laurits Meinson
  9. Mirtel Mets
  10. Kerstin Põldmaa
  11. Jette Rosenthal
  12. Berit Ruut
  13. Grete-Liis Rünt
  14. Merlin Sepp
  15. Hardi Sirendi
  16. Ene Smolin
  17. Joonas Tamme
  18. Angela Toome
  19. Kretlin Tuul
  20. Argo Tänna
  21. Triinu Ulk
  22. Pikner Boris Vainu

11. V klass, klassijuhataja Viktoria Mitman

  1. Liisi Elvisto
  2. Carl Hannus
  3. Annaliisa Jõemaa
  4. Anette Kupper
  5. Aleksander Leetmaa
  6. Elina Maris Lilleorg
  7. Annika Mikson
  8. Sander Rehepapp
  9. Kerli Rints
  10. Janette Rohuniit
  11. Siret Salei
  12. Ellina Savitskaja
  13. Henry Sepp
  14. Markus Sonn
  15. Erko Särg
  16. Elinor Sütt
  17. Carmen Tikkop
  18. Reilika-Rea Tops
  19. Eduard Transtok
  20. Simona Treialt
  21. Kristo Tsarents
  22. Nora Urbas
  23. Rasmus Valk
  24. Marlen Ööpik

12. K klass, klassijuhataja Kaili Leht

  1. Claudia Birk
  2. Gleb Fedorov
  3. Stella Helts
  4. Erik Koltsov
  5. Rando Korb
  6. Liisi Lausen
  7. Romet Loorens
  8. Maris Meelimäe
  9. Getter Metsallik
  10. Mia Muru
  11. Oliver Ollema
  12. Anne-Mai Ottep
  13. Aiki-Kerlin Paap
  14. Trevor Piirsalu
  15. Janno Reppo
  16. Irene-Liis Saar
  17. Ilona Sappinen
  18. Berlyka Sepp
  19. Isabel Veeber
  20. Sonja-Lotta Veski

12. M klass, klassijuhataja Margus Maiste

  1. Joosep Ainjärv
  2. Jakob Bergman
  3. Saara Jaanisk
  4. Reimo Kariler
  5. Mihkel Uku Karindi
  6. Kadri Kaus
  7. Kaur Kirsimäe
  8. Kätlin Kärpp
  9. Sirli Liivamägi
  10. Anet Lõoke
  11. Jaanus Melsas
  12. Karina Mihhailova
  13. Frank Oliver Niiholm
  14. Dagmar Oidsalu
  15. Karl Roosma
  16. Elina Ruuse
  17. Andreas Sepp
  18. Pavel Zelenov
  19. Kaisa Ulla
  20. Carolin Uusmaa
  21. Nele-Liis Võhma
  22. Helina Üleoja

 

 

 

10. K klass, klassijuhataja Katrin Karm

  1. Hendrik Ruut Alango
  2. Nils Erik Eisen
  3. Elisabeth Grebenjuk
  4. Richard Hannus
  5. Romika Heimann
  6. Karli Kaal
  7. Alex Christofer Kaptein
  8. Laura Kranich
  9. Saskia Laiv
  10. Greta-Mari Lasn
  11. Iti Lauk
  12. Rahel Mägi
  13. Emma Simone Neeme
  14. Anna Liisa Paalits
  15. Melina-Liisa Pamberg
  16. Berit Raudkats
  17. Damir-Rei Reilent
  18. Mirell Remmel
  19. Ketlin Sirel
  20. Marie Suur
  21. Jan Židzik
  22. Andero Tabur
  23. Karmen Tihane
  24. Melissa Toomela
  25. Sandra Tsirk
  26. Laura Ulm
  27. Nelet Viidemann
  28. Iiris-Marie Ümarik

10. T klass, klassijuhataja Tiit Kessel

  1. Karl-Andre Aava
  2. Laura Altmäe
  3. Kertu Hiis
  4. Kärt Hõbe
  5. Kirsit Juhkam
  6. Emma Lisette Julianus
  7. Pille-Riin Kikas
  8. Mario Killing
  9. Berit Britt Kivisalu
  10. Andra Kivisaar
  11. Kail Koka
  12. Helena Kukk
  13. Marleen Laitamm
  14. Maria-Getter Ling
  15. Kristel Luup
  16. Anni-Linette Mäepere
  17. Hendrik Ojamets
  18. Sandra Parvi
  19. Sander Pototski
  20. Karl Robert Põder
  21. Kärt Gertrud Rannamets
  22. Gaily Reppo
  23. Keit Roosileht
  24. Elis Sepp
  25. Aaron-Joosep Sepp
  26. Kaspar Sume
  27. Heleri Tiitson
  28. Arjette Valkenklau

11. T klass, klassijuhataja Tiia Kessel

  1. Merith Herodes
  2. Robin Kald
  3. Heidi Kaubi
  4. Anna Kubja
  5. Mette Mari Kuusik
  6. Kertu Laansalu
  7. Allan Luup
  8. Laurits Meinson
  9. Mirtel Mets
  10. Kerstin Põldmaa
  11. Jette Rosenthal
  12. Berit Ruut
  13. Grete-Liis Rünt
  14. Merlin Sepp
  15. Hardi Sirendi
  16. Ene Smolin
  17. Joonas Tamme
  18. Angela Toome
  19. Kretlin Tuul
  20. Argo Tänna
  21. Triinu Ulk
  22. Pikner Boris Vainu

11. V klass, klassijuhataja Viktoria Mitman

  1. Liisi Elvisto
  2. Carl Hannus
  3. Annaliisa Jõemaa
  4. Anette Kupper
  5. Aleksander Leetmaa
  6. Elina Maris Lilleorg
  7. Annika Mikson
  8. Sander Rehepapp
  9. Kerli Rints
  10. Janette Rohuniit
  11. Siret Salei
  12. Ellina Savitskaja
  13. Henry Sepp
  14. Markus Sonn
  15. Erko Särg
  16. Elinor Sütt
  17. Carmen Tikkop
  18. Reilika-Rea Tops
  19. Eduard Transtok
  20. Simona Treialt
  21. Kristo Tsarents
  22. Nora Urbas
  23. Rasmus Valk
  24. Marlen Ööpik

12. K klass, klassijuhataja Kaili Leht

  1. Claudia Birk
  2. Gleb Fedorov
  3. Stella Helts
  4. Erik Koltsov
  5. Rando Korb
  6. Liisi Lausen
  7. Romet Loorens
  8. Maris Meelimäe
  9. Getter Metsallik
  10. Mia Muru
  11. Oliver Ollema
  12. Anne-Mai Ottep
  13. Aiki-Kerlin Paap
  14. Trevor Piirsalu
  15. Janno Reppo
  16. Irene-Liis Saar
  17. Ilona Sappinen
  18. Berlyka Sepp
  19. Isabel Veeber
  20. Sonja-Lotta Veski

12. M klass, klassijuhataja Margus Maiste

  1. Joosep Ainjärv
  2. Jakob Bergman
  3. Saara Jaanisk
  4. Reimo Kariler
  5. Mihkel Uku Karindi
  6. Kadri Kaus
  7. Kaur Kirsimäe
  8. Kätlin Kärpp
  9. Sirli Liivamägi
  10. Anet Lõoke
  11. Jaanus Melsas
  12. Karina Mihhailova
  13. Frank Oliver Niiholm
  14. Dagmar Oidsalu
  15. Karl Roosma
  16. Elina Ruuse
  17. Andreas Sepp
  18. Pavel Zelenov
  19. Kaisa Ulla
  20. Carolin Uusmaa
  21. Nele-Liis Võhma
  22. Helina Üleoja