Uudised

Meie tublid korvpallurid 15. detsember Kaili Leht


15. detsembril toimusid Läänemaa Kooli Spordi Liidu meistrivõistlused korvpallis 10.-12.klassidele, mis toimusid Haapsalus Wiedemanni spordihoones.

Meie kooli tüdrukute korvpalli esindutiim saavutas 1. KOHA ja poisid saavutasid ühe kaotusega 2. KOHA. See on meie gümnaasiumi õpilastelt väga hea tulemus, rõõm ja kiitus! John Wooden on öelnud: "Korvpall ei kasvata iseloomu. Ta toob selle päevavalgele".

15. detsembril toimusid Läänemaa Kooli Spordi Liidu meistrivõistlused korvpallis 10.-12.klassidele, mis toimusid Haapsalus Wiedemanni spordihoones.

Meie kooli tüdrukute korvpalli esindutiim saavutas 1. KOHA ja poisid saavutasid ühe kaotusega 2. KOHA. See on meie gümnaasiumi õpilastelt väga hea tulemus, rõõm ja kiitus! John Wooden on öelnud: "Korvpall ei kasvata iseloomu. Ta toob selle päevavalgele".