NG õpilasfirmade sõbrapäeva müügipäev

Loomise kuupäev 14.02.2022

Tänane päev sai täidetud headuse, armastuse, üksteise märkamise ja lahkusega, kuna oli ju sõbrapäev.

2021/2022. õppeaastal on Noarootsi Gümnaasiumis toimetamas neli toredat õpilasfirmat. Täna tegid oma esimese tagasihoidliku müügipäeva, õigem oleks öelda müügivahetunni.

ÕF BestJASE toodab küünlaid, mille tooraineks on kasutatud küünalde vahajäägid.
ÕF Spooner toodab sõrmuseid, mis on valmistatud käsitööna vanadest lusikatest ja kahvlitest.
ÕF Bling toodab traadist ja pärlitest valmistatud käsitöösõrmuseid.
ÕF Cioco Dono valmistab maiustusi šokolaadist.

Meeleolu aitasid luua gümnaasiumi bändi liikmed Aleksander ja Eduard, kes laulsid imelisi armastuslaule. Suured, suured tänud!

Tegusatele õpilasfirmadele soovime edu ja usku endasse.  „Õpime tegevuse kaudu!" - on Junior Achievement Eesti programmide tähtis põhimõte. Õpilasfirma on üks selle põhimõtte kõige ilmekam realiseerimisvorm. Loodame peatselt näha ja võimalus osta NG õpilasfirma tooteid ka Õpilasfirmade e-poestlink opens on new page.

Viimati muudetud 14.02.2022.