Ööjooks

Loomise kuupäev 21.04.2022

Paslepa ööjooks

21.aprillil toimus teatejooks, algusega kell 21. Paslepa ringile sai paigutatud seitse punkti erinevate tegevustega. Peale kogunemist juhatasid kaks õpilast teised tiimiliikmed punktidesse. Seletamata, mis toimuma hakkab jäeti iga 500 meetri tagant keegi igast klassist maha. Siis andsime stardi löögi ja esimesest punktist hakkasid sportlased mune lusika peal hoides jooksma. Teises punktis ootasid neid juba kaaslased, kes pidid hüppenööri hüppama, et jooksma hakata. Kolmandas punktis tuli ära lahendada mõistatus ja neljandas tuli samuti nuputada. Otsisime välja kümnenda klassi kontrolltöödest küsimusi, millele õnneks ka üheksandikud vastata suutsid. Viiendas punktis tuli lahti arutada sõlm ning kuuendas kostüüm selga ajada ning sellega seitsmendasse punkti joosta. Viimases punktis murdsid võistlejad salakoodi, mille lahenduseks oli “Head vaheaega, pürkslased!”

Õhtu lõpetasime oodatust palju varem sooja teega ning võitjate autasustamisega. Esimese koha sai 11. V, teise koha teenisid auga välja üheksandikud ja kolmandaks tuli 12. M.

Tekst: Kärt Gertrud Rannamets 10. T

Fotod: Kristina Kivi, Helena Kukk ja Kertu Hiis