Topelt võit!

Loomise kuupäev 08.03.2023

Täna, 8.märtsil, toimusid Haapsalu Wiedemanni Spordihoones Läänemaa koolide 10.-12. klasside vahelised võrkpallivõistlused.

Noarootsi Gümnaasiumi esindas tüdrukute ja poiste esindustiimi. Meie mõlemad võistkonnad võitsid kuldse 1. KOHA. Kindlasti on ka meie vilistlastel selle üle hea meel, sest tänase duubelvõidu saavutusega kaitsesime taaskord kõiki eelmiste aastate võite. Head mängu kroonisid ka sellel aastal medalid ja kaks ilusat karikat! Rõõm, rõõm!

Marlen ja Gregor ütlesid, et me võitsime, sest tiim mängis jõuliselt ja tugevalt. Võidu tõi meie koolile hea ettevalmistus, võistkonnavaim, teineteise toetamine ja tiimi vaimu hoidmine hüüdes “Laine” või “Nuckö”. Aitäh kõigile võistlejatele ja trennikaaslastele, kes igal koolipäeva õhtul spordisaali uksest sisse astuvad ja võrkpalli fännavad. Aitäh treener @Silver Schönberg`le!

#noarootsigümnaasiumlink opens on new page #eestionvõrkpallimaalink opens on new page #koolispordiliitlink opens on new page #liikumisaastalink opens on new page

Loe lisa Lääne Elustlink opens on new page, Läänelastlink opens on new page.

Viimati muudetud 21.03.2023.