Lühifilmiõhtu

Loomise kuupäev 04.04.2024

Esimest korda toimus Noarootsi Gümnaasiumis lühifilmiõhtu „Lained“, mida korraldas 10.V. Iga klass pidi tegema lühifilmi loositud žanris. 10.T klass tõmbas endale loosiga krimi, 10.V klassi žanriks oli märul, 11.M sai endale õudusfilmi, 12.T komöödia ja 12.K romantika.

Vahepausid olid sisustaud erinevate tegevustega. Tehti Kahooti, kokku oli pandud võimlemiskava, et rahvas saaks ennast sirutada ja laval sai näha ka improviseerimist. Üritust juhtisid kümnendikud Carmen Bachfeldt ja Carolina Järv. Kohtunikeks olid Margus Maiste, Maria Rostovtseva ja Mariliis Kaer, kes hindasid noorte filme õiglaselt kui ka karmilt, et selgitada välja parimad.

Parim naisnäitleja on 10.V õpilane Anneli Rakhletska, parim meesnäitleja 12. T õpilane Aaron-Joosep Sepp ja parim monteerija oli 12. K õpilane Marie Suur.

III koht  "Valge ümbrik" 10.V klass

II koht "Torbik" 10.T klass

I koht "Head over heels" 12.K klass.

Rahva lemmikuks osutus 10.V klassi film.

Aitäh kõigile kes kohale tulid!!

Suured tänud ka meie sponsoritele #Salong Pluslink opens on new page #Haapsalu seiklusparklink opens on new page  #Ingamelink opens on new page  #Rummulink opens on new page #Roosta Puhkekülalink opens on new page #Hetkepüüdjalink opens on new page.

Viimati muudetud 12.04.2024.