NOAROOTSI VIRTUAALLIIKUMINE 2021

Loomise kuupäev 09.04.2021

Mis on see käivitav jõud mis paneb mind või sind õues liikuma? Kõndima, jooksma, kepikõndi või rattasõitu tegema? Iga inimese jaoks on ärataja või motivaator erinev. Kui sa näed praegu ja tunned, et selleks käivitavaks jõuks on just seesama virtuaalne liikumine, siis tule kampa!

40päevane õues liikumise väljakutse on hea kilomeetrite kogumisviis, et luua oma liikumisharjumusse järjepidevus. Me saame kasutada erinevaid tsükleid, et vahetada soovimatuid käitumismustreid uute ja positiivsemate vastu. Kas sa teadsid, et harjumuse muutmine võtab aega just 40 päeva? Teed midagi head 40päeva järjest, saad sellega uue harjumuse ja vana harjumus ütlebki sulle "headaega".
Kui sa 40 päeva järjest ei saa osaleda, siis pole ka hullu. Proovi siis 40päeva jooksul koguda ja esitada meile vähemalt 40kilomeetrit, et saaksime su meetrid loosirattasse suunata! Ära saada oma nutikellalt kogupäeva samme vaid võta teadlikult päevas see aeg, et minna üksi või sõbraga väiksemale või suuremale kõnni, jooksu, rattasõidu ringile!

Tea, et need kes liiguvad rohkem on ka tervemad!

J U H E N D

EESMÄRK:

Tervisespordi edendamine ja liikumiselamuse pakkumine.

AEG JA KOHT:

Virtuaalliikumine toimub 40 päeva: algus 12. aprill, lõpp 21. mai 2021. Noarootsi piirkond või osaleja praegune asukoht, kus see on võimalik.

OSAVÕTJAD:

Väljakutse on mõeldud kõigile Noarootsiga seotud inimestele, kes soovivad edendada oma sportlikku liikumisaktiivsust, murda välja rutiinist, panna ennast proovile ja seeläbi ka motiveerida kaasliikujaid.

VANUSEKLASSID:

Vanusepiiranguid ei ole.

TERVISESPORDI REEGLID:

- Eelnevalt tuleb virtuaalliikumisest osavõtt registreerida noarootsitervisesport@gmail.com

- Osalejad liiguvad individuaalselt oma valitud kohas, kus on lubatud joosta, kõndida, sõita rattaga järgides tulenevaid 2+2-nõudeid.

- Oluline ei ole liikumisele kulunud aeg, vaid läbitud kilomeetrid.

- Osaleda saab mõlemas arvestuses (jooks/kõnd ja rattasõit).

- Eeldame, et osaleja läbib ausalt valitud distantsi ja esitab õues liigutud kilomeetrid, mitte päeva jooksul nutikellale kogunenud sammude summa.

NB! Pingerida on sümboolne, sest tähtis pole võit, vaid osavõtt!

TERVISESPORDI KOONDTULEMUSTE ARVESTUS:

- Kilomeetrid lisatakse jooksvalt vastavalt osaleja saadetud andmetele, mille ta edastab e-posti aadressile noarootsitervisesport@gmail.com

- Esita oma tulemus ja võimaluse korral ekraani kuvatõmmis samal päeval järgmiselt: nimi – liikumisviis – läbitud distants.

- Tulemused kannab administraator tabelisse, mida on võimalik kõigil osalejatel jälgida ning sellest tabelist saab vaadata ka teiste osalejate läbitud kilomeetreid. Tabeli asukoht SIINlink opens on new page  (https://pilv.ng.edu.ee/apps/onlyoffice/s/eao2ed8s6zgDkNN

AUHINNAD:

Kõikide osalejate vahel, kes on 40 päeva jooksul läbinud joostes/kõndides vähemalt 40 km või rattaga sõites 120 km, loositakse välja

- 3 Sportlandi kinkekaarti väärtusega 50 €

- 1 Noarootsi Kõrtsi kinkekaart väärtusega 50 €

- 1 Noarootsi Poe kinkekaart väärtusega 25 €

- 1 Saare Mõisa söögitoa kinkekaart väärtusega 25 €

- 1 Dirhami Kalakohviku kinkekaart väärtusega 25 €

- 1 Dirhami Poe kinkekaart väärtusega 25 €

- 1 Roosta Puhkeküla kinkekaart väärtusega 25 €

- 1 Kohviku Birkas kinkekaart väärtusega 25 €

- 1 Österby Sadamakohviku kinkekaart väärtusega 25 €

- 10 pakki Noarootsi Energiateed

Noarootsi virtuaalliikumise auhinnafondi sponsorid on Noarootsi Kool, Noarootsi Gümnaasium, Noarootsi osavald.

NB! LOOSIMINE TOIMUB PÄRAST VIRTUAALLIIKUMISE LÕPPU JA LOOSITULEMUSTEST TEATATAKSE HILJEMALT

25. mail 2021.

REGISTREERIMINE:

- Virtuaalliikumisest osavõtt tuleb eelnevalt registreerida noarootsitervisesport@gmail.com: kirjutada oma ees- ja perekonnanimi ja seotus Noarootsiga.

- Registreerimine 10. aprillist kuni 1.maini.

- Info tel. 5102502 Kaili Leht või 5200913 Ülle Schönberg

Viimati muudetud 09.04.2021.