Palju õnne, võrkpallurid!

Loomise kuupäev 18.03.2022

16. märtsil toimusid Haapsalu Wiedemanni Spordihoones Läänemaa koolide 10.-12. klasside vahelised võrkpallivõistlused.

Noarootsi Gümnaasiumi esindas tüdrukute ja poiste arvestuses 4 esindustiimi. Mõlemas arvestuses võitsid 1. KOHA meie kooli poiste NG I ja tüdrukute NG I võistkond. Head mängu kroonisid medalid ja kaks ilusat karikat! Poiste NG II ja tüdrukute NG II saavutas 4. KOHA.

Carolin ja Kaisa ütlesid, et me võitsime, sest mängisime oma ilusat mängu. Võidu tõi meie koolile hea võistkonnavaim, ühtne mõtlemine ning mõnusa emotsiooni ülevalhoidmine. Aitäh kõigile võistlejatele ja trennikaaslastele, kes igal koolipäeva õhtul spordisaali uksest sisse astuvad ja võrkpalliga oma vaba aega sisustavad. Aitäh õpetaja ja treener Silver Schönberg`le!

NG I P

Reimo Kariler, Romet Loorens, Erik Koltsov, Eduard Transtok, Allan Luup, Raian Hanni, Maikel Mustkivi, Tristan Liias

NG I T

Mia Muru, Uusmaa, Maris Meelimäe, Marlen Ööpik, Kaisa Ulla, Iti Lauk, Kretlin Tuul

NG II P

Damir Rei Reilent, Karl Andre Aava, Mario Killing, Jaanus Melsas

Karl Roosma, Pikner Boris Vainu, Gregor Trave, Georg Peärnberg

NG II T

Getter Metsallik, Kerstin Põldmaa, Anne-Mai Ottep, Merlin Sepp, Elis Sepp, Heidi Kaubi, Kätlin Kärpp

Viimati muudetud 18.03.2022.